• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Nesledovali jste někdo 1. etapu UAE? Měl jsem čas jen 2x nahlídnout textově situaci, a bylo to roztrhané do skupin (vítr??), přičemž ta první byla samý spurtér. 12 lidí - Merlier, Ewan, Cav, Bauhaus, Kooijl, a další.
    Nakonec vyhrál Merlier ve fotofiniši před Ewanem a Cavem
    RICK
    RICK --- ---
    JONAS3: tak aspoň virtual :-D
    Trasy Tour de Feminin a Bohemia Swiss Tour si můžete vyzkoušet i online, jen tak, nebo při závodě eRace by Tour de Feminin, který začíná už ve středu na ROUVY | RoadCycling.cz - silniční cyklistika ...
    https://www.roadcycling.cz/clanek/trasy-tour-de-feminin-a-bohemia-swiss-tour-si-muzete-vyzkouset-i-online-jen-tak-nebo-pri-zavode-erace-by-tour-de-feminin-ktery-zacina-uz-ve-stredu-na-rouvy?
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: jj :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Pidcock slušný cyklokros :D
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Vacek s Bittnerem zatím skvěle v časovce na Algarve. Porazit Asgreena není úplně málo!
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: Co se tam stalo, vubec nestiham
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    JAZ, BATY (a další):
    Už jede přihlašování na Bohemia Swiss Tour. Jako slušné startovné, 6000,-. ALe to by se dalo, ale ty profily, nic pro mě, takových výškometrů, se podělali. 4 dny to nedám. Sem myslel, že aspoň časovka bude rozumná, a jedna etapa pro mě. No nic. Takže já to skrečuju a pojedu zkusit obhájit bednu na Mamut Tour. Ale pro vás by to mohlo být jak dělané.
    Informace | Tour de Feminin
    https://www.tourdefeminin.com/cz/bohemiaswisstour/informace/
    DUKED
    DUKED --- ---
    JONAS3: Je tak, nechtel bych chodit s rohlikama zpatky, bydlet nahore
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Hrozný cílový kopec. Ale Pogi teda, to mi neberea hlava...
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ulet. Dela si, co chce. Stesti, ze nejede na Giro
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    DUKED: Ale nějak mu to neřadilo... nebo co to bylo.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    V Algrave Vacek s Asgreenem v úniku (ve 3)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tyvoe co to jako je? :D
    DUKED
    DUKED --- ---
    Playstation cycling 🙈
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tadej tu etapu asi hodne chce
    PULKA
    PULKA --- ---
    Tak diky vsem, za postrehy, zkousim nakonec dat sanci GCN, Eurosport mne nepresvedcil a tohle nebylo o tolik drazsi a zatim spokojenost.
    RICK
    RICK --- ---
    SUMAC: haha, fantazie :-DD
    PULKA: normálně eurosport.com nejlépe tady přes rozvrh https://www.eurosport.com/watch/schedule.shtml je to sice trochu krkolomné, ale je třeba se s tím porvat :-D aplikace eurosport funguje stejně, takže přes live and schedule, jak teď koukám
    WYMA
    WYMA --- ---
    PULKA: v apce na mobilu nebo tabletu.
    PULKA
    PULKA --- ---
    WYMA: A divas se v desktopu nebo na nejaky apce? Ja spis cestinu nechci, ale kdyz mam 20 minut na to se divat na kolo, tak nechci 15 minut resit, ze to tam neni.
    WYMA
    WYMA --- ---
    PULKA: eurosport mi od te zmeny bezi uplne stejne, tzn. obcas blbe, obcas treba bez cestiny, obcas neco nejde najit atp. suma sumarud to ale jeste za ty prachy stoji...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam