• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: jiná situace. To byly doby nejmenovaného dominantního spurtera kterého si nikdo nechtěl vzít s sebou a tak se holt dostalo na tyhle sólové úniky za kterými se taktizovalo.
    Tihle tři si umí dojet kohokoliv a nebojí se jít i proti sobě do spurtu, takže tam nevzniká taková brzda jako když bylo všem jasné kdo ten spurt zákonitě vyhraje
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    PAN_SPRCHA: je velká pravděpodobnost že to tak bude, ti tři jsou dominantní a Flandry jsou hodně férový závod, vyhrává ten nejlepší. Ale takový Terpstra, Gilbert, Bettiol nebo Asgren největší favoriti v minulých ročnících nebyli .)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: to zas budeme spekulovat o černých koních, favoritech druhého sledu....o možném vývoji závodu........ale nakonec stejně ujede trojice WTM o parník celému zbytku
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    pár zajímavých článků, tak si tady odložiim před vikendem

    Debut jako hrom! Powless se po Dwars door Vlaanderen zařadil mezi černé koně Kolem Flander | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/debut-jako-hrom-powless-se-po-dwars-door-vlaanderen-zaradil-mezi-cerne-kone-kolem-flander
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Z Brugg do Oudenaarde přes 19 kopců. Trať Kolem Flander nahání strach | RoadCycling.cz - silniční cyklistika na webu
    https://www.roadcycling.cz/clanek/z-brugg-do-oudenaarde-pres-19-kopcu-trat-kolem-flander-nahani-strach
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: tak oni dva roky zpátky najali Roelandtse(co na kostkových klasikách parkrát na bedně byl) jako nového asistenta sportovního ředitele s tím aby vytvořil právě tým na kostky, zmiňovali to v tom Netflixím dokumentu
    Už na E3 brali čtvrté a páté místo. Včera druhé, a šlo o tři různé závodníky.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: hlavne on je dost popularni figurka uz od debutu na vuelte kdy byl za Caja Rujal skoro v kazdem uniku. v Baskitsku ma zaryte fanousky a jako totalni outsider navic po takovem vykonu ve 22letech si ziskal cele spanelsko. Movistar by se mel rozhouoat a postavit mu tym na klasiky aby mu trochu pomohli. postavu ma uplne presne jako Laporte a caskovkar je taky dobry.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAZ: ještě aby né, když je to snad jejich nějvětší úspoěch na kostkách
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: celkově je pro mě Movistar letos největší překvapení, nejenom že jezdí dobře etapáky, ale jsou hodně vidět i na kostkovaných klasikách, kde bývali vždycky jen do počtu. Ten Lazkano včera super výkon a líbilo se mi, že druhý místo slavil jakoby vyhrál.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    MAESTRO_007: Vypadá silně, hlavně má sebevědomí, vůbec bych se nedivil. Sice tam nebyla včera úplně top konkurence, ale i tak! Papírově silní pro tento závod tam odpadávali na výkonost (na Nokere 10 km před cílem jich bylo několik).
    Překvapení pro mě Lazkano, hrdina dne, parádní výkon a výsledek.

    A Pidcock - na návrat docela slušné, uvidíme, co předvede v neděli.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Laporte včera vyhrál Dwars door Vlaanderen. O víkendu by mohl vyhrát zas :D ...scénář ve stylu, 50km před cílem odjet na Gilberta, by asi belgičanům praskla cévka. VwA by ho nestahoval a měl radost z druhého místa .) ...Pog nebo Matěj ho asi odjet nenechají.. ale
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Sakra já bych jim to na gravelu klidně testoval, pokud by to fungovalo, bylo by to fajné.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: nezařízla.


    Despite gaining UCI approval, DSM push back adjustable tyre pressure test to Tour de France. ..........the team did not have time to test extensively ahead of the race.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    BATY: jo máš pravdu, nakonec to nevezli. Byla to jiná značka a prý to snad nějak zařízla UCI. Uvidíme co teď, promo dobré ikdyz to nepovezou .)
    THEFLON
    THEFLON --- ---
    MAESTRO_007: Sobecký kecy egoistických dědků. Samozřejmě, že nebude ničeho litovat. Kolikrát jsem dojel závod 5. a byl jsem šťastnější než vítěz. Vítězství není všechno, důležité je dojet do cíle ve zdraví a ten závod si užít. Což Wout přesně udělal. Užil si ho s jeho týmovým kamarádem.
    BATY
    BATY --- ---
    MAESTRO_007: Nakonec to ale nevezli, ne?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    COCOBRYCE: Team DSM to už vezl minulý rok na Roubaix
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    zrovna včera jsem na to myslel, kdy se ro objeví
    https://twitter.com/Cyclingnewsfeed/status/1641050022224572421?s=20
    DUKED
    DUKED --- ---
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    VITI: aero gain!

    HENTAIRUSH: na zimu si porid merino vlnu, na leto polyester+polyamid+elastan
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam