• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    DUKED
    DUKED --- ---
    ROMI: Uz je prvni Vine
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ze by byl lidr Mcnulty?😄
    DUKED
    DUKED --- ---
    MAESTRO_007: Bych rad, ale jedu se zenou, takze si musim vybrat jen jednu. Loni jsme jeli z Bledu do Idrska a pak sli na Kolovrat. Atmosfera byla super, takze bych letos trefil rad podobnou etapu
    ROMI
    ROMI --- ---
    CUKI: tak kdybys potkal Remca, tak bude asi taky svezi :) jako muzes, proste uvidime na konci :)
    CUKI
    CUKI --- ---
    ROMI: Rogliče jsem po etapě potkal v Altafulle a překvapilo mě jak je svěží. Věřím mu mnohem víc.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    DUKED: naplánoval bych si to tak abych případně viděl časovku i etapu s hromadným startem. Těžko srovnávat a dobré vidět oboje .)
    DUKED
    DUKED --- ---
    PAN_SPRCHA: Jo. Stanoviste je Como, takze vsechny lokace jsou dost z ruky. Lussari asi jedine pri navratu s prespanim nekde pobliz
    DUKED
    DUKED --- ---
    RICK: Kua, diky za odkaz
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    DUKED: ty kopce jsou spíš o tvojí logistice, jinak je jeden lepší než druhej tam nemůžeš vybrat špatně
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    RICK: Remco jede na výhru a Hirt by mohl být v desítce......tam není proč mít plán B.
    RICK
    RICK --- ---
    DUKED: no docela mě překvapilo, že QS vsází 100% na Remca, žáden plán B, Hirt zde říká, že zítřejší časovku vůbec neřeší, takže celkové pořadí padá
    Velo fokus podcast: S Janem Hirtem a Josefem Černým před startem Giro d'Italia
    https://www.youtube.com/watch?v=R8JpUHcgWVM
    DUKED
    DUKED --- ---
    Ja drzim palce Roglovi a Hirtovi, nepreju nikomu nic zleho, ale byl bych rad, kdyby mohl jet Hirt na celkove poradi


    Furt zvazuju, na kterou etapu se jet podivat na kopec. Zvazuju Bondone, tu Dolomitskou etapu, nebo Lussari
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Je otazka, jakou Remco bude mit formu a vydrz ve tretim tydnu, kterej bude pekelnej. Navic tam bude etapa s trema kopcema pres 2km nadmorsky vysky, nikdy nic podobnyho v zavode nejel.
    Plusem pro nej jsou ty casovky.
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: ve vsem ne, v jedny etape prohral a na konci taky v cili, i kdyz to mu uz bylo jedno. Ale ja verim Remcovi celkove
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Giro není tour takže rogla má šanci tak nepadat jako na tour. Plus na Catalunii remca ve všem porazil takže věřím jemu.
    ROMI
    ROMI --- ---
    tohle byl puvodni nastrel, ale rozhodl jsem se to ted zkoumat hodinu kua :) tak snad jsem to nepremyslel moc

    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: will barta bude lepsi :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: Amanuel Ghebreigzabhier neasi
    ROMI
    ROMI --- ---
    Vacek to asi nebude :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    nekoho dobryho do hor, casovky bo na unik mezi ctyrma bodama ve velo? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam