• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Chudáci vozíčkáři co na to dneska koukaj na ČT, to je furt samý : má nohy, nemá nohy, musel by mít top nohy a furt dokola :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Tam dneska dojedou hlavní favoriti někdy před sedmou ne? V pět ještě 45 km před koncem a dva kopce před sebou
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Ma tam bejt pres 30 stupnu, zadnej stin, to Tadejovi nebude chutnat.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Nejela se tam etapa tour od roku 1988... Mely by mit epesni zabery z vrtulniku, doufam.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Dneska to bude pekne hnusnej krpal na konci :D
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Nasrat. To nejí fer takhle skončit:(
    DAVES
    DAVES --- ---
    YAZZMAN: Zas zůstat nastejno s Merckxem není tak zlý. Ale je to teda neskutečný pech.
    YAZZMAN
    YAZZMAN --- ---
    DAVES: No, jestli ted po tom padu konci, tak at to vyhraje klidne i po protestu :(
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SUMAC: Áha, tak to jo.
    DAVES
    DAVES --- ---
    Já jsem teda hlavně rád, že Cav nevyhrál díky protestu, který Vinokurov vznesl. Pokud má překonat Merckxe, tak ať to je přímo na silnici...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    SUMAC: Koukal jsem na to několikrát a bylo by to asi těsný, ale Philipsen tam už chytil takovou rychlost že by to na 90% dal i tak.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    “Unfortunately, I had a problem with my gears when I was sprinting,” Cavendish said. “I went from the 11 [sprocket] to the 12 and had to sit down and go back to the 11. It was pretty devastating there, actually. It wasn’t good. I guess it’s not meant to be.”

    Cavendish denied by mechanical failure as Philipsen completes Tour hat-trick | Tour de France 2023 | The Guardian
    https://www.theguardian.com/sport/2023/jul/07/cavendish-goes-close-but-philipsen-completes-tour-hat-trick-on-stage-seven-tour-de-france-cycling
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    SUMAC: já bych tipl, že nešlapal, protože věděl... Nic jiného než win nemělo pro něj cenu.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SUMAC: ale on nemá Sram :-)
    Tos někde četl nebo soudíš z toho jak vyvěsil nohy?
    Tady ty technologické faily mě totiž zajímají vždycky.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    No neposrat se mu zadni prehazka tak to včera asi vyhral. Posledních asi 50m skoro neslapal. Dneska je to spis na Girnaye a asi bych řekl že Phillipsen bude vyvazet Vanderpoola
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PULKA: už jsem ho tam viděl.....ale mátlo to jak je to ještě daleko do cíle
    ROMI
    ROMI --- ---
    PULKA: druhy misto dobry pro nej :D a stejne si pro nej jde Pogacar :D
    PULKA
    PULKA --- ---
    Chudák Cav dneska...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Čtyřetapová Czech Tour se uskuteční od 27. do 30. července, začne v Prostějově a skončí ve Šternberku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam