• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Souhlas. Když si člověk predstaví co všechno a hlavně jakým způsobem letos vyhrál. Zlomené zápěstí, spurty pomalu v každé etapě Tour od startu atd.... Narozdíl od Jonáše který jede striktní tour přípravu. To se prostě musí projevit....

    "Maybe it's time for Pogacar to make a choice" - Adrie van der Poel argues that classics focus hinders Tadej Pogacar at Tour de France | CyclingUpToDate.com
    https://cyclinguptodate.com/cycling/maybe-its-time-for-pogacar-to-make-a-choice-adrie-van-der-poel-argues-that-classics-focus-hinders-tadej-pogacar-at-tour-de-france
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ROMI: nic až tak hrozného, choval se jak talian a rporad gestikukoval a nadával lidem včetně Mistrů světa že málo makat. Ničeho víc sem si nevsiml
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: Co zas vyvedl vcera?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    a Philipsen bude asi peknej kokot, nejak mu to vlezlo do hlavy
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    pekna etapa to byla, pata nejrychlejsi v historii TdF
    ROMI
    ROMI --- ---
    MAESTRO_007: Ci voe vyhraje etapu a breci, jak jsou vsichni silny 😃 co maj rikat ti opravdu slabsi 🙂
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Pěkné

    Mohorič se po zjištění výsledku rozplakal a později vysvětlil proč: „Někdy mám pocit, že sem nepatřím, všichni jezdí tak tvrdě a je těžké udržet se v háku. Bylo těžké stíhat útok Kaspera Asgreena. Nakonec jsem našel odhodlání udržet se," řekl osmadvacetiletý Slovinec. „Hodně to pro mě znamená. Být cyklistou je někdy kruté. Trpíte, obětujete tolik a děláte, co můžete, a pak si uvědomíte, že všichni jsou až moc silní. Na Col de la Loze jsem byl hodně unavený, ale další den prostě musíte pokračovat."

    Mohorič se podle svých slov necítil na Tour dobře: „Nejsem tak silný jako ostatní, ale v rozhodujících chvílích dokážu zachovat chladnou hlavu a soustředit se. Když Asgreen zaútočil, věděl jsem, že je to rozhodující nástup. Našel jsem v sobě sílu jet s ním a snažil jsem se co nejlépe spolupracovat.“

    „Také mi bylo líto Bena O'Connora," pokračuje Mohorič. „Neměl moc šanci, ale pokračoval s námi. Když zaútočil, věděl jsem, že Asgreen na O'Connorův útok odpoví. Vím, že mám po náročném dni dobrý sprint a jel jsem za ním. Vím, že můžu vyhrát etapu na Tour, ale také vím, že nejsem jediný, všichni si to zaslouží.“
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    klasicka etapa pro duo Politt Mohoric, Politt roztrhal retez tak to musel vyhrat Mohoric.
    DUKED
    DUKED --- ---
    Asi Mohoric
    DUKED
    DUKED --- ---
    Fotka asi bude muset rozhodnout
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    NAKASHI: zatím se to furt nahání full gas, taky si myslím únik
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    COCOBRYCE: tipuju unik a nejakyho klasikare
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    jak dneska? únik / hromadnej sprint??
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    Máte někdo zkušenosti s lakováním rámu — ať již samodomo, nebo někde nechat opískovat a nově nalakovat (což bych preferoval)?

    Plánuji koupit po sezóně nové kolo a tak přemýšlím, že bych tomu stávajícímu v tomto směru dopřál trochu péče — je to teda postarší CX (hliník s karbonovou vidlicí) ale jako „gravel“ jistě ještě dobře poslouží. Jen ten lak už má dost šrámů, no :)
    JAZ
    JAZ --- ---
    VITI: jojo, ale problém to často je, slyšel jsem o spoustě kol, kde to s tím byly velké problémy, namátkově Cube před pár lety. Ono je to prý nejen o tom základním rozpětí/šířce, ale i o rozměrech a úhlech chain stays (ať už se to jmenuje česky jakkoliv).
    LARS_GUNNER: pokud vybíráš ve značkách jako Colnago, Wilier nebo Pinarello, tak problém určitě mít nebudeš, to je top.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Vrchol se blíží. Závodit s elitou mi přijde fér, říká Vacek o mistrovství světa - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/sport/cyklistika/mathias-vacek-mistrovstvi-sveta-glasgow-plany-cile-vuelta.A230720_145212_cyklistika_mkou
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    JAZ: S italskym kolem jsem se zatim nespalil. Samozrejme se mi libi treba Canyon nebo Trek, sou hezky, ale to Superior taky, navic maji X road v pro me sympaticke konstrukci.
    VITI
    VITI --- ---
    JAZ: "chronickým padáním řetězu kvůli špatné geo" - to snad muze ovlivnit pouze chainline ne? a ta by nemela byt problem zmerit ... nebo? Problemy jsem zaznamenal spis u mtb a slapani vzad, u silnice by tu problemy neocekaval.
    JAZ
    JAZ --- ---
    RICK: akorát jí tehdy dali na úplně špatné místo :)
    LARS_GUNNER: jojo, kvalita karbonu je dnes prakticky stejná napříč všema značkama, zásadní rozdíly jsou ale v integraci všech komponentů. Vymyslet dnes způsoby integrace sedlovky nebo kokpitu není vůbec sranda a spálila se na tom spousta velkých brandů (Trek, Cannondale, Canyon), chce to velké prachy do vývoje a testování, a tam bych menším značkám vůbec nevěřil, často se perou i s chronickým padáním řetězu kvůli špatné geo a kompromisům v upevnění přehazovačky atp.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam