• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ha zase ty tri 😃 pekne MvdP
    VITI
    VITI --- ---
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    KEIKIN: Ale prosím Tě... Raději už nic nepiš.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    PAN_SPRCHA: protaktizovali to..ta skupina s evenpoelem měla tři belgičany...svesili a spoléhali na aerta
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Belgičani to projeli pěkně teda.........od Remca asi čekali trošku víc
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    KEIKIN: nevíš co se tam stalo, mohl to někde položit
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: no od týmového leadra bych čekal větší výdrž než dvě kola. Ale ok. Teď MVDP nastoupil a ujel všem...škoda, že závod byl tak brzo rozhodnut...
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: Vacek byl druhý nejmladší jezdec v závodu, nikdo nemohl čekat, že takhle těžkou vyřazovačku v jakou se to zvrtlo může přežít.
    JAZ
    JAZ --- ---
    UCI se zase předvedla, už takových 5 let tlačí pořadatele závodů ať nepoužívají zábrany s nožičkama do trasy, oni je za velký prachy mění, a pak sama UCI organizuje MS a dá je úplně všude po těch úzkých ulicích, včetně výjezdů ze zatáček…
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    JAZ: tak ten jedinej splnil úlohu..ale není to málo ? Pořád nás čechy beru ne jako úplné loosery ve světě. Vacek to dropnul po dvou kolech :-(
    JAZ
    JAZ --- ---
    KEIKIN: pro sebe, tolik času v TV a prostoru předvést se před celým světem v jeho věku jinde nenajdeš.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    No já jsem poměrně zklamán z našeho týmu..Kelemen jako zajíc osamocen za nás..spálil x wattů a pro koho ?
    BATY
    BATY --- ---
    Dostal jsem se konečně k tv a čumím na stojící cyklisty 🙈
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    A zase to musi banda dementu bojkotovat.
    LARS_GUNNER
    LARS_GUNNER --- ---
    Kukrle neco proved, ze ho ignorujou komentatori a nebyl videt v jednom ama. cz zebricku na Czech tour?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Městský cyklokros, to je dost přesný
    Taky se mi z toho motala hlava, no, uvidíme zítra
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Jako pěkně závodili kluci. Ale já nevím jestli se mi ten okruh líbil, levá pravá levá pravá, motorka ani nemůže udělat záběr pořádně aby nezavazela, se mi z toho motala hlava úplně. Jak nějaké kritérium městské. A to jeli teprv junioři, co teprv chlapi co pojedou hrozné watty. Fakt jak cyklokros. Se nedivím že se jim ta trať nelíbí
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Supr cyklistika dneska, Kryštof Král nakonec 12. a jel moc hezky
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    MAESTRO_007: tak oni ale nemusí vypouštět své ambice.

    Philipsen prostě pojede furt v balíku, tím nic nevypouští. vanAertem bude v úniku, pokud únik pojede, tak taky nic nevypouští a Remco ujede sólo 20 km tři okruhy před cílem, taky nic nevypouští.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam