• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    ROMI
    ROMI --- ---
    JAZ: Proc nevysvetlitelna?
    JAZ
    JAZ --- ---
    ROMI: se Sky jsem byl v pohodě, důvody jejich dominance byly objektivní a každý je (tu nudu :) ) viděl, ale Jumbo mě deptá tím, že jejich dominance na Tour je racionálně nevysvětlitelná. Ale zase Kusse mám tak moc rád, že jemu bych to fakt přál.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: to jako jo, ale jsou moc dominantni
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Každopádně tyhle dvě etapy dnes a zítra Vueltu rozhodnou.
    Angliru se sice úžasný kopec ale jsou tam relativně lehčí etapy okolo a příjezd pod Angliru taky není úplně těžký.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Remco musi dneska aspon jednoho z nich vyradit i za cenu, ze ho treba Roglic na konci o par sekund zase ojebe. Nebo bejt superman, utrhnout se jim a vyhrat.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: Kuss pojede tak dlouho vepředu jak jenom bude moct. Remco si pak místo dvou musí hlídat tři z Jumba což ho bude dále vyčerpávat.


    Dneska se uvidí jestli se ještě udrží, logické by bylo kdyby se Kuss přilepil za Remca na kterýho má náskok a Rogla s Jonasem útočili. Pak je Remco víceméně nahraný protože i když dojede ty na který má náskok přiveze si sebou toho který má náskok na něj
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: what? Nahodou Jumbo dela ty zavody zajimavy, rozhodne zadna nuda jak za casu Sky..
    ROMI
    ROMI --- ---
    NAKASHI: jako Kusse mam i rad s Roglicem, ale nemuzu fandit Jumbu, uz je to jako Sky/Ineos kdysi. Takze za me Remco nebo Ayuso :) a kdyz uz Jumbo tak hlavne at ne Jonas :)
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    ROMI: to uvidime dnes a zitra. Doufam, ze na to Kuss ma.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Jede uz Kuss na celkovou vyhru nebo bude jen zolik? Porad mam pocit, ze kdyby za to Jonas zabral, tak jim tam dnes vsem ujede a nadeli dve minuty min.
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Tak dneska bude snad nejaka akce
    DUKED
    DUKED --- ---
    To teda
    VOTA
    VOTA --- ---
    Cha, dobře je dnes vyšplouchli.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tereza Neumanová do UAE Team ADQ
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale vcera peknej dojezd, skoda Thomase, cekal jsem, ze to da vcera :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: no já si všimnul toho Remco gesta, jak jim pokynul, přijde mi divný, že tohle udělá tým, který nemá trikot vedoucího jezdce, navíc toho místa tam na začátku bloku moc nebylo a náznaky na útok od někoho z EF tam taky byly
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: tak blok......mi přišlo že právě nikdo nechtěl jet tak se tam postupně naskládali vedle sebe, čekali jestli to někdo potáhne. kdyby někdo chtěl, tak za to vzít mohl po stranách bylo místa dost.
    Navíc tak pomalu nejeli vzhledem tomu že toho z Bory co jim ujet nakonec dojeli
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    můžete mi prosim někdo z vás vysvětlit tu včerejší blok party Soudalu před koncem etapy ve stoupání???
    a vám se to jako líbilo? páč mně teda vůbec, ale třeba to jenom nechápu
    DUKED
    DUKED --- ---
    Skoda, G. si etapu zaslouzil. A ten Ganna je fakt silena lokomotiva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam