• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    DUKED
    DUKED --- ---
    SMOKY: No, mam eurosport v nejakem baliku na sledovani.tv a reklamy tam jsou
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DUKED: To sou i v placeným Eurosport reklamy?
    DUKED
    DUKED --- ---
    Jako jo, ale ty reklamy tam, to je neskutecny opruz
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Ja taky, plus cunim i na tenis a další veci na tom, navíc se to dá dělat i na mobilu nebi když jsem u někoho na návštěvě.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Já platím za Eurosport několik let 7 euro měsíčně :-)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    RICK: To je nemile, ale kdyz si vezmu, ze jsem loni sledoval akorat etapovy zavody, mistrovstvi sveta ve snookeru a wimbledon, tak si s mesicnim predplatnym vystacim a jeste usetrim.
    RICK
    RICK --- ---
    JONAS3: aha týjo, tak to mi vyšlo dobře teda, navýšení 100%, ale je pravda, že těch 600/rok bylo směšných :-D

    PULKA
    PULKA --- ---
    JONAS3: Ja kvuli tomu nesleduju nikde, Eurosport nema min. od zacatku roku rocni predplatny (a ani mi nenabidli retenci po zruseni mesicniho) a idealne si chci vykliknout, ze mne zajima cyklistika a chci videt zaznamy poslednich zavodu, ne nejaky kratky sestrihy a zaznamy z lonsky Vuelty :/ a zbytek 10 minut hledat v nejaky nicnerikajici lokalizaci, i kdyz mam vsechno anglicky… nejak jsem se hrozne namlsala GCN a neumim se pres to prenest
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: ten Eurosport 1,2 vcelku stačí i na těch IPTV platformách jako sledovánítv, sweettv atd.
    Přijde mi že tam dávají stejně vcelku všechno.

    Momentálně mám Sweet.tv ze Slevomatu a stačí to.

    U toho je dobrý že je to na čtyři televize bez omezování IP, takže ve čtyřech to vyjde na 500 za rok. Ten balík je tam teď za 2500 s tím že na slevomatu jsou každou chvíli nějaký akce, kredity atd.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: zatim Eurosport, předplacen na rok někdy do června....
    jinak se to řeší všude, prej jdině Eurosport nebo Discovery+ - ale všude je prej problém s lokací, ne všechno všude běží nebo se musí přes VPN
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Už to tu bylo a je to tu zase (abych citoval klasika).
    Kde sledujete nyní cyklistiku? GCN skončilo, a Eurosport teď výrazně zdražuje. Tedy ruší roční předplatné a přechází jen na měsíční předplatné. A to mi přijde na to, jak často se na to dívám, docela dost.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: pokus, dělám to prvně....:/
    NyxVelo
    201599911
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    MATISK0: nestíhám. Někdo to udělejte. Já jsem letos přidám jej na GT
    MATISK0
    MATISK0 --- ---
    Jinak na novu sezónu není Velogames?
    Ze mi ten kód nebere
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Oier Lazkano včera super výkon, jak se udržel Aerta s Wellensem, vůbec má zatím super sezonu, škoda že je v Movistaru:)

    a co se stalo UAE na UAE? že McNulty i Vine odpadli hned na začátku stoupání?
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    DUKED: Aspoň něco s ním mám fyziologicky společného! :))
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    "Zajímavý" spurt teď na UAE Tour.
    - Merlier 2. na defektu zadního kola
    - Cavendish má hroznou rozjížděcí gorilu, toho mladého rusa. Vypadá za ním jak skautík za vedoucím na táboře.
    - Tahle gorila mu to dnes zase pěkně rozjela, pak Morkov, jenže ten mu odstřídal na Cava strašně brzo (tzn. dřív než max. 100 m před cílem :D ), a Cav pěkně vyhnil a když viděl, jak přes něj leze Kooij a pak i Merlier, se na to úplně vykašlal.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Patrick Lefevere looks to diffuse ‘tense atmosphere’ as he rows back on Julian Alaphilippe criticism
    Patrick Lefevere looks to diffuse ‘tense atmosphere’ as he rows back on Julian Alaphilippe criticism | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/patrick-lefevere-looks-to-diffuse-tense-atmosphere-as-he-rows-back-on-julian-alaphilippe-criticism
    a tím končím toto bulvární okénko :)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: a ještě jedna věc k tomu soukromí, tahat do toho přítelkyni / manželku je sparchsprotá prasárna!!!!
    takže opravdu jim do soukromí, nemá co mluvit!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam