• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: i tak se ho někdo udrží nebo ho pak dojede skupinka bych řekl. Idealne pro Poga pokud se ho udrzi někdo kdo neumí moc sportovat jako třeba Kung... jenže van der Pool i Ganna bych řekl že jsou daleko líp postavení tohle vyhrát než Pog. I takový Pedersen. Remco nebo Vingegaard v top formě by to možná dali ciste na mutant level watty a nulovy skill, ale na Poga je tohle moc easy a jeho talent se tu moc neuplatni.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: jestli to vypálí pod 9min...
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: zaútočí a vyselektuje ale ta skupinka určitě zase dojede nějak vepředu a rozhodne se asi pozdej. Ten kopec by musel být daleko delší a těžší a na nejake sotoline aby setrasl lidi ve formě a dojel sólo jako na Strade
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: tak zaútočí!!!
    Milan-San Remo: UAE Team Emirates hint at Tadej Pogačar attack on the Cipressa | GCN
    https://www.globalcyclingnetwork.com/racing/news/milan-san-remo-uae-team-emirates-hint-at-tadej-pogacar-attack-on-the-cipressa
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    How can Tadej Pogacar win Milano-Sanremo? "The secret is to climb Cipressa under 9 minutes" UAE manager believes

    teď tam Tratnik drží 9:23.....:DDD

    tak schválně jestli na Cipresse už zaútočí nebo to tam akorát vyselektujou...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    LOL:DDD
    Here's this year's bingo card for all you crazy kids who watch the whole thing - you know the drill, listen and watch, check them off, share your progress on the day, fabulous (imaginary) prizes to be won

    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Bittner další top 10!
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    jo jak sem to psal tak jsem doufal, ze je snad nejak positivne jinxnu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SUMAC: Tak dnes byla růžová dost vidět!
    Pěkné sólíčko od Betiola.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JAZ: tak ineos to postavil jako propagaci těch svých aut Grenadier.

    A tam ty barvy sedí:
    Offroad Ineos Grenadier míří do Čech | Auta.cz
    https://www.auta.cz/clanek/ineos-grenadier-uz-brzy-potkate-na-ceskych-silnicich/
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: Ineos je mimo cyklistiku taky modrý... všechno jde, když se chce :) Být sponzor tak se děsím hlavně toho, že nebudu mezi ostatními vidět, což se teď Decathlonu povedlo dokonale. Přitom ty dresy, co měli doteď, byly pěkně kontrastní a poutaly pozornost.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Tak dekáč modrý je, tak ten prostor asi moc není. Tak nevím, co by s tím měli vykouzlit.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JAZ: že je to modrá mi taky hlava nebere
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    nuda nuda nuda. o to vic me bavi odhodlani EF a jak moc je neni videt kdyz mezi 20 favoritama ve predu neni nikdo v ruzovem. tak jak to bylo jak na Tirredno tak na Nice min tyden.. a obavam se ze to tak bude i na vsech GT letos. Byt v blede modrem je kamuflaz a ochrana proti nastvanym sponzorum imho.
    JAZ
    JAZ --- ---
    COCOBRYCE: to je nějakej trolling, ne? Celou zimu se řeší, že Izrael, Alpecin, Quick Step, FDJ a bůhvíkdo ještě mají od sebe nerozpoznatelný dresy, a po dvou měsících se k nim přidají další?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: ok, dík za vhled :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Ty závody jsou cca na 4 a fous hodiny. To je standard, ze kterého by měl zregenerovat prakticky hned. Takových dá několik za týden. Kdežto MSR je na 7 hodin, a na to musí být úplně fit. A stejně se z toho bude týden i víc dostávat a každý problém se bude od 6. h strašně násobit.
    Navíc je to i o přípravě. Jestli se šetřil po pádu, a neměl, nemohl mít pořádný trénink, tak to nedá. Ty kratší objede z rezerv, navíc není lepší trénink než závod.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: jako že jsem po pádu, tak pojedu závod o tři dny dřív, než jsem, měl jet? kratší čas na zotavení? mi nepřipadá logický, tak ale nikdy jsem nezávodil, tak na tom co říkáš něco asi bude:) ale tady mi to přijde spíš jako mlžení, takový remco remcání - musíme schovat, že zas tak hustej a ve formě nenní, jak děláme - páč do dnes nic velkýho nevyhrál, jakmile je v konkurenci top sprinter vlaků a jezdců,tak není vidět, vyhrává akorát menší závody bez konkurence
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: MSR je letos 288 km, Bredene Koksijde jen 201 km.
    A to je dost "ku*evský" rozdíl. 201 km tak nějak standard, to by měl dát každý profík tak nějak vždy, 288 km už je oblož jako svině, na kterou musí být dobře připravený a hlavně úplně v pořádku, a vůbec není jisté, jestli to dojede.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam