• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: no....aby se nejelo všichni proti mdvp.....jako to kdysi chytal dominantní Sagan.

    I když mdvp není zdaleka tak dominantní ve spurtu, tenkrát bylo všem jasné že spurt skupiny je bez šance pro jiného.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: zas takhle jsem si to nepředstavoval, ale obávám se, že to s WVA bude ještě horší, ten pád a ztracená příprava na vrchol svojí sezony ho psychicky dorozloží :((((
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: jj, hrozno pád, MVDP na Flandrech a Ruboaix nemá konkurenci
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    "Jezdíme tam osmdesátkou, devadesátkou za hodinu," pokračoval Van Dijke. "Když tam spadnete, dopadnete hodně špatně. Je tam štěrk a všechno... Každý rok tam jedem se staženými zadky, nikdo ti tam nedá ani centimetr zadarmo. To je na nic, ne?"

    "Pád bohužel ukazuje, že jsme tento sjezd z Kolem Flander vyřadili oprávněně," reagoval Tomas Van Den Spiegel, generální ředitel pořadatelské společnosti Flanders Classics. Tento úsek se na velkém Ronde už nejezdí, ale proč byl zařazen do trati Dwars door Vlaanderen? "Ronde je ještě větší, důležitější a rychlejší. Je tam ještě větší tlak. Kvůli tomu chceme co nejvíce eliminovat pády. Ale stále je to nebezpečný sport a po tomto závodě to vyhodnotíme. Mohlo by se stát, že Kanarieberg z těchto jarních závodů zmizí."
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: no a jedna chyba a Lidl-Trek na kostkových klasikách letos končí.
    Pedersen,Stuyven,Kirsch out
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: ty jsi jasnovidec :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    au, slusne potlucenej
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Hrozný pád. Fuj
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: co se stalo?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Tak top 10 klasikaru je dole a mimo na celé jaro IMHO. Šílený tedka ve Flandrech
    BATY
    BATY --- ---
    SUMAC: Jojo, naprosto úžasná aplikace, minimálně člověk ví, na co přesně se bude koukat :)

    BATY
    BATY --- ---
    JONAS3: Snad ne, nepsal jsem Czechia ale Czech Republic a pro jistotu jsem napsal i město :)

    Zaplatil jsem si Telly a pohoda, alespoň tam mám i formule. Apka na televizi funguje naprosto smooth taky. Eurosport apka na TV je nepoužitelná...
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    BATY: Tak jestli si nemyslí, že jsi z Čečny :D
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Tak to je dobrá zmrdovina...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    BATY: tak už do toho radši nerejpej, ať nejsme taky smutný! :DD
    BATY
    BATY --- ---
    Tak to vám to funguje špatně, správně by vám to běžet nemělo, potvrdil mi to po Tabbym i Austin...

    Hi Jan,
    Thank you for your response.

    Just for the confirmation, are you able to stream the content on your laptop via a web browser? if yes, are you using any VPN on your Laptop to stream the content?

    I have double checked with my resources and see that the race (Strade Bianche Men's Race) is not available in your region.

    If you have additional questions visit our Help Center at https://help.eurosport.com/hc/en-gb.

    Kind regards,
    Austin

    😂
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DIOM: taky jsem to včera kontroloval a nic, všechno fachá jak má....
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Mě běží všechno tak jak má, appka je úžasná takže jsem pěkně v porodnici až se nám to konečně narodilo v klidu mohl s trihodinovou dcerou sledovat napřed Pogacara v Barceloně a pak Trek nicici van der poola a to vše plynule a bez reklam.
    WYMA
    WYMA --- ---
    JONAS3: v sobotu jsem taky updatoval na mesicni rezim, samo se to neupravilo.

    vse bezi jak ma, na pc, mobilu, tabletu a pres chromecast v TV.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam