• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: Nemůžu najít funkční stream. :(
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Jede se prolog v Rakousku, zatím dobře starší Ťoupalík, už má nějaké slušné skalpy. Samozřejmě, že to nevydrží, je tam Ganna, ale třeba první 10 ...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Safra, ještě půl hodiny do přenosu.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    se už jede!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: A navíc na kytaru neumím vůbec. :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DIOM: Možná se hecnu víc a udělám z toho něco prezentovatelného. Jak jsem psal, tohle je čistě surová záležitost. Chtělo by to očistit šum v Sagiho lamentaci a udělat komplet mastering. Nějaké kompresory a podobné věci jsem tam vůbec nepoužil. Jenom efekty na kytarách. :) Ale dík.
    DIOM
    DIOM --- ---
    HUGH_BOYLAN: čekal jsem na fat beat :) ..zní to jak nějakej interlude z Detroitu, Moodyman třeba ..pěkný!
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Ehm. Berte to s rezervou. Naklikal jsem nějaké beaty a basovou linku, dodal nějakou omáčku a nahrál tři kytarové linky. A ještě jsem vůbec neřešil nějaký mastering, je to surové audio tak, jak jsem ho tam narval jenom tak střelbou od boku.

    Sagan Song by HB.

    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DUKED: Jaj, to zamrzí.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: tak já nemám dovolenou, že jo, já si kvůli tomu radši zrakvil nohu a hurá na nemocenskou
    ROMI
    ROMI --- ---
    COCOBRYCE: ok, tak ja jsem normalni :) jelikoz sleduju skoro kazdej sport, tak si brat dovolenou, tak bych nic jinyho nedelal :) ale takhle pri praci idealni jako kulisa
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    dneska chci vidět v úniku lidi jako Lazkano Pidckok, Kwiatko, MgGills, Gee, Abramsen to musí jít zkusit aspoň na Montegenerve, chci vidět Pidckoka a Mohoriče, jak si to rozdávaj o ve sjezdu o vítězství ( safety first!! )
    chci velkej únik, jak EF už od začátku musí makat a nestíhá, Visma srabácky schovaná, před Monte už tahá UAE, Sivakov,Soler, na Galibér nastupuje Almeida a Ayuso, Jonasovi krom Jorgensona už nikdo nezbýva, ve skupině Rogla-nevypadá dobře, Vlasov Carapaz, Remco, Hinldey...rozdíl v cíly Jonas vs. Poggy 0, max bonus za třetí flek
    tak schválně, jak moc mimo budu:DDD
    ROMI: bych ani neřek:DDD
    DUKED
    DUKED --- ---
    HUGH_BOYLAN: Pri praci 😔. Chtel si vzit volno a jet kouknout na Galibier, bohuzel neschvalena dovolena zhatila plany 😔
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: :D tady jsou normalni lidi :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    kdy už to dneska začne!!!
    .
    .
    .
    .
    vím že až 12:45:/
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    DIOM: Challenge accepted.
    DIOM
    DIOM --- ---
    HUGH_BOYLAN: šup sem s tím :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: Tour de France remixes je jedno z mých nejoblíbenějších alb vůbec. Kdo to neznáte, styďte se! :P
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    DIOM: za mě zatím vede ta o Pantanim!:DD
    jsem si dal celý album těch Kraftwerk, úlet:)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Vzali jste si na Tour také dovolenou, nebo to sledujete v / při práci?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam