• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007: Já nepopírám jeho kvality, ale věřím, že jeho vítězství není vůbec jisté. V každém případě ten souboj bude zajímavý.

    double Giro-Tour tu ještě v tomhle miléniu nebylo.


    ONDRAT: To že je nevyhrál neznamená, že mu nesedli, ale ten jeden nástup Jonase ho dostal tak, že to vypadalo jako kdyby byl před závodem na snídani v KFC :-D

    To byl Pog o vesmír před pelotonem a Jonas o vesmír před Pogem :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Dvakrát po sobě vyhrát Tour jenom tak mimochodem když ji jede i nejlepší jezdec planety to je docela pohoda .)

    Ve skutečnosti mu Pog nebyl schopný odjet z kopce, nemohl ho urvat v nástupu,.který má naprosto top a mají sním problém nejlepší klasikáři světa třeba na Pogiu. Jonáš se ho tam jako jediný držel a pak ho zdecimoval v kopci na férovku. Proste byl lepší.

    Jak to dopadne tento rok nevím :-) ale Jonáš se bude v průběhu Tour nejspíš zlepšovat a nemá tolik závodních kilometrů, forma by měla stoupat. Otázka co zdravotní stav, propíchla plíce není málo. Ale vzhledem k tomu, že jako jediný je schopný na Pogovi nástupy reagovat tak na tom je hodně dobře už teď.

    Zatímco Pog už vyhrál co se dalo, v top formě byl moc dlouho a těžko říct jak ji udrží. Každopádně cením a fandím mu že jde do double Giro - Tour a přeju mu aby vyhrál. Pak si dát na vyjetí Vueltu rovnou .)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    CUKI: Pogimu nesedlo víc etap.
    CUKI
    CUKI --- ---
    DIOM: Hlavně mi přišlo že Pogimu nesedla jedna etapa, tam to Jonas děsně nahnal. Takhle jsem ho viděl snad poprvé. Ten souboj byl hodně zajímavej oba roky, ale myslím že letos se tam může blejskout ještě jeden adept...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Zkoušel jsem to hledat v archivu, ale nenašel jsem celý přenos. :(
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ale zajímavy, ze se ty tymy nestretnou nikdy na vrcholu aspon dva 😄
    ROMI
    ROMI --- ---
    DIOM: Jj letos ma konecne on nejsilnejsi tym
    DIOM
    DIOM --- ---
    imo to Jonas zatim vzdycky vyhral tak, ze na Poga vlitlo cely Visma se dvema leadry a Kussem v nejlepsi forme. A jednou zajel Jonas neskutecnou casovku, kdy to mel snad nauceny z pameti. Letos to bude asi jinak.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Safra, nevíte někdo, jak stáhnout na lokální disk alespoň v audio verzi tu třetí etapu na ČT? Potřebuji nějaké hlášky do Sagan songu.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    HUGH_BOYLAN: Ok, říkal bych tomu taktická vyzrálost.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ONDRAT: Nevím, jak to jinak nazvat. Možná to mate, ale líbí se mi jeho nenápadný styl. A pak šup, dupačka a ujedu ti 2 m za sekundu, pápá.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    HUGH_BOYLAN: To nevím teda jestli vyhrál někdy nějak mimochodem. Vždycky se sebejistě držel, vždy byl na správném místě a potvrdil to silným třetím týdnem, vítezstvím na vysoké kopce a super časovkama.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    EDIT

    Jenom si myslím, že si někde Jonas nasyslí 2 minuty náskok. Jak on to nenápadně umí. Vyhrát prostě GC jen tak mimochodem. Dneska jel opatrně. Pog to strašně hrotil u toho sjezdu, chvílemi jsem se bál, že se zabije.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ta nepředvídatelnost na tom je stejně nejlepší:)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    ROMI: Může být, neříkám, že Jonas je časovkář.
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    HUGH_BOYLAN: Pogačar ztrati umí, ale pouze na jednoho jezdce, který zajede totální strop. Může to být Remco, může to být Jonas, ale za tři dny se to určitě nestane.
    ROMI
    ROMI --- ---
    HUGH_BOYLAN: Jonas ztrati nejvic v casovce letos z tech tri :) Pog se zlepsil a nebude daleko za Remcem si myslim
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    CUKI: Pog taky umí na časovkách hodně ztratit. 33,7 km je hodně. A závodit s hodinkama je prostě oser, který umí možná Ganna. :D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    CUKI: Jop, poslední etapa snad bude ten moment, kdy si to rozdají na férovku, kdo má víc v nohách. Jinak jsou oba strašné bestie v kopcích. :) V nejlepším smyslu slova.
    CUKI
    CUKI --- ---
    HUGH_BOYLAN: Stáhne ale Pog je dlouhodobě na tom lépe. Minulá tour byla jeho "slabší"

    Ty časovky (minimálně tu první) ale Pog neovládne. Super ale že poslední etapa nebude nuda.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam