• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: špatnej
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    kterej sprinter není prase?:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN: Cav byl vždycky prase, ale Sagan se s tím taky nemazal. Tenkrát to bylo špatný a víceméně se to moc nelišilo od Groenewegen vs Jakobsen jen s větším štěstím pro Cavendishe.
    Přišlo to v době po několika podobných incidentech......k tomu Jakobsenovi ten styl kterým jezdili čím dál víc směřoval a pořadatelé to viděli. Saganovi by to ještě dva roky předtím prošlo ale dneska by za to šel ven bez jakýchkoliv následných diskuzí a bylo by úplně jedno jestli skončil na zemi Cav nebo nějaký no name.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    FORELLI: když jsem tak koukal na profily etap a kdy se jedou, tak za mě má nejvetší šanci vždy po dni volna 10.+16. etapa, spíš ta 16., budou všichni už krapet utahaný, někdo možná opdadne....
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HUGH_BOYLAN: zkus dokument na netflixu o něm:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    FORELLI: taky mu to přeju,ale... jinak hlavně ať to tam pošle co nejdřív ať je klid a mluví se o něčem jiném:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: z toho jsem taky vycházel, hrozná představa, tohle ze sebe nevymáčknu na rovině po rozjetí:) jasný, nejsem profík, ale o to si lépe dokážu představit tý výkonstní šílenost co má v sobě
    PULKA
    PULKA --- ---
    JONAS3: Lepší anketa, moje byla asi blbě nastavená a i po ukončení nám to dá výsledky až po Tour :-D [PULKA @ Silniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"] Omlouvám se, je to úplně na tajný :-D
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Zatím taková hra na kočku a myš. Občas to někdo zkusí, ale pak zaberou všichni a dotáhnou to.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Divím se, že dneska nikdo nechce odjet. Ať to někdo urve, aby byla zábava.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    FORELLI: Já ho nesnáším od Sagana vyloučení.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Já mu to přeju, takže volím 1. :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---

    Cavendish dnes

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 22.2% / 4 hlasy
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 77.8% / 14 hlasů

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN: mělo by to tak být
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Dneska to bude asi dojezd kompletního balíku a spurt, ne? Nebo ten profil chápu špatně? Únikáře IMHO stáhnou, když budou vystrkovat růžky.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Kamarád byl skoro nahoře, na Stravu dal video grupetta s Cavem, Fabiem, Fernandem a spol. No, nevypadalo to tak dynamicky jako na špici, kde to vypadalo, že jedou jen tak nějaký utahovák skoro 30 km/h. Ono v utahováku jen tak nebudeš šněrovat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Tadej Pogacar reached a max speed of 37.8 km/h when he attacked on Galibier. 😱 From there to the top, he covered the last 700 meters@10% in 1 min 55 sec, at 24 km/h average speed.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: Magoři. :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    record Galibieuru, o 1:40 min rychleji než před 5 lety Nairo
    Col du Galibier (par Lautaret) | Strava Ride Segment in Le Monêtier-les-Bains, Hautes-Alpes, France
    https://www.strava.com/segments/36994954?_branch_match_id=854508008210299718&;_branch_referrer=H4sIAAAAAAAAA8soKSkottLXLy4pSixL1EssKNDLyczL1s9JLckvLdItTk3PTc0rMbQEAH0eqYkoAAAA
    udájně při tom nástupu měl včera Pog maximálku cca 38km/h, přes 20min tlačil 7w/kg
    všichni zajedou svoje rekordy, nejlepší výkony, ale ve srovnání s Tadejem o nich řekneme, že vybouchli:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nejlepší záběr ze včera, Almeida a Pog hledají ulejvajícího se Ayusa, aby šel makat:D
    net je na to plný memů

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam