• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    Klub zaměřený na silniční cyklistiku a vše kolem ní. Novinky, závody, švihy, postřehy. GIRO Velogames


    VELOGAMES NYX LEAGUE: 15465707

    http://www.velogames.com/




    Weby věnující se silniční cyklistice:
    Roadcycling.cz
    Supercycling.cz
    www.steephill.tv
    www.cyclingnews.com

    Výsledky:
    Procyclingstats.com

    Streamy:
    cyclinghub.tv/livestream
    sportlemon.tv

    Velogames - Nyx Cyklo liga
    http://www.velogames.com/

    rozbalit záhlaví
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    FORELLI: když jsem tak koukal na profily etap a kdy se jedou, tak za mě má nejvetší šanci vždy po dni volna 10.+16. etapa, spíš ta 16., budou všichni už krapet utahaný, někdo možná opdadne....
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    FORELLI: taky mu to přeju,ale... jinak hlavně ať to tam pošle co nejdřív ať je klid a mluví se o něčem jiném:)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    FORELLI: Já ho nesnáším od Sagana vyloučení.
    FORELLI
    FORELLI --- ---
    Já mu to přeju, takže volím 1. :)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---

    Cavendish dnes

    18 hlasy od 18 respondentů
    • 22.2% / 4 hlasy
    • 0.0% / 0 hlasů
    • 77.8% / 14 hlasů

    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    HUGH_BOYLAN: mělo by to tak být
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Dneska to bude asi dojezd kompletního balíku a spurt, ne? Nebo ten profil chápu špatně? Únikáře IMHO stáhnou, když budou vystrkovat růžky.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Kamarád byl skoro nahoře, na Stravu dal video grupetta s Cavem, Fabiem, Fernandem a spol. No, nevypadalo to tak dynamicky jako na špici, kde to vypadalo, že jedou jen tak nějaký utahovák skoro 30 km/h. Ono v utahováku jen tak nebudeš šněrovat.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: Tadej Pogacar reached a max speed of 37.8 km/h when he attacked on Galibier. 😱 From there to the top, he covered the last 700 meters@10% in 1 min 55 sec, at 24 km/h average speed.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: Magoři. :D
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    record Galibieuru, o 1:40 min rychleji než před 5 lety Nairo
    Col du Galibier (par Lautaret) | Strava Ride Segment in Le Monêtier-les-Bains, Hautes-Alpes, France
    https://www.strava.com/segments/36994954?_branch_match_id=854508008210299718&;_branch_referrer=H4sIAAAAAAAAA8soKSkottLXLy4pSixL1EssKNDLyczL1s9JLckvLdItTk3PTc0rMbQEAH0eqYkoAAAA
    udájně při tom nástupu měl včera Pog maximálku cca 38km/h, přes 20min tlačil 7w/kg
    všichni zajedou svoje rekordy, nejlepší výkony, ale ve srovnání s Tadejem o nich řekneme, že vybouchli:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    nejlepší záběr ze včera, Almeida a Pog hledají ulejvajícího se Ayusa, aby šel makat:D
    net je na to plný memů

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Le Tour Dispatch: Stage 4
    https://writebikerepeat.com/le-tour-dispatch-stage-4/?

    dneska to moc neuvidím, musím na kontrolu s haksnou, abych mohl v klidu sledovat další průběh, snad stihnu konec, denska stejně o víc nepůjde
    Padersen / Philipsen
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    CUKI: Ostatne jako vzdy, jsem asi sledoval jinou tour nez ty. Pogacar v tech horskych dojezdech nevypadal moc sveze a ikdyz bojoval, nemel silu. Vingegaard se ho vzdy udrzel a nic mu nedovolil, ze by byl o vesmir jinde jsem si nevsiml, ale tak treba jsem jenom nedaval pozor.
    CUKI
    CUKI --- ---
    MAESTRO_007: Já nepopírám jeho kvality, ale věřím, že jeho vítězství není vůbec jisté. V každém případě ten souboj bude zajímavý.

    double Giro-Tour tu ještě v tomhle miléniu nebylo.


    ONDRAT: To že je nevyhrál neznamená, že mu nesedli, ale ten jeden nástup Jonase ho dostal tak, že to vypadalo jako kdyby byl před závodem na snídani v KFC :-D

    To byl Pog o vesmír před pelotonem a Jonas o vesmír před Pogem :-)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    Dvakrát po sobě vyhrát Tour jenom tak mimochodem když ji jede i nejlepší jezdec planety to je docela pohoda .)

    Ve skutečnosti mu Pog nebyl schopný odjet z kopce, nemohl ho urvat v nástupu,.který má naprosto top a mají sním problém nejlepší klasikáři světa třeba na Pogiu. Jonáš se ho tam jako jediný držel a pak ho zdecimoval v kopci na férovku. Proste byl lepší.

    Jak to dopadne tento rok nevím :-) ale Jonáš se bude v průběhu Tour nejspíš zlepšovat a nemá tolik závodních kilometrů, forma by měla stoupat. Otázka co zdravotní stav, propíchla plíce není málo. Ale vzhledem k tomu, že jako jediný je schopný na Pogovi nástupy reagovat tak na tom je hodně dobře už teď.

    Zatímco Pog už vyhrál co se dalo, v top formě byl moc dlouho a těžko říct jak ji udrží. Každopádně cením a fandím mu že jde do double Giro - Tour a přeju mu aby vyhrál. Pak si dát na vyjetí Vueltu rovnou .)
    ONDRAT
    ONDRAT --- ---
    CUKI: Pogimu nesedlo víc etap.
    CUKI
    CUKI --- ---
    DIOM: Hlavně mi přišlo že Pogimu nesedla jedna etapa, tam to Jonas děsně nahnal. Takhle jsem ho viděl snad poprvé. Ten souboj byl hodně zajímavej oba roky, ale myslím že letos se tam může blejskout ještě jeden adept...
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    HUGH_BOYLAN: Zkoušel jsem to hledat v archivu, ale nenašel jsem celý přenos. :(
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ale zajímavy, ze se ty tymy nestretnou nikdy na vrcholu aspon dva 😄
    ROMI
    ROMI --- ---
    DIOM: Jj letos ma konecne on nejsilnejsi tym
    DIOM
    DIOM --- ---
    imo to Jonas zatim vzdycky vyhral tak, ze na Poga vlitlo cely Visma se dvema leadry a Kussem v nejlepsi forme. A jednou zajel Jonas neskutecnou casovku, kdy to mel snad nauceny z pameti. Letos to bude asi jinak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam