• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    SUMAC: Co navrhuješ? Jak by UCI měla omezit sjezdy? Že se nebudou jezdit, nebo to bude neutralizovaná část závodu?
    Nechci se rouhat, i po krizové dnes v Roudnici, ale jak?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    ATOMIKS: jo na tohle by se měla UCI zaměřit ne na zastavovani u rodin na trati. Druhý smeták za rok. A o to horší že jedno SWI a druhé AUT, obě mají kvalitni cesty a šíleně sjezdy kde jedou určitě přes 100 kmh
    PULKA
    PULKA --- ---
    ATOMIKS: Dost desivy 😭
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    Další úmrtí 😥 rakouská tour, sjezd z Grossglockneru

    André Drege dies age 25 following crash at Tour of Austria | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/andre-drege-dies-age-25-following-crash-at-tour-of-austria/
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA:to nemaj!:) ted jsou jeste nejaky pokusy pres ty kopecky, ale zadna slava
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: tohle je tak moc spurterský dojezd že si to Alpecin,Lotto, Intermarche atd. I bez treku musí pohlídat.

    Alpecin už tam tolik možností nemá jak tam dostal Philipsena

    tour-de-france-2024-stage-8-final-km-n2-6f9d352db4
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ROMI: jj, šetří na olympiádu, včera mu sportovní ředitel řekl, že se na tý koze na něj nedá koukat:)
    x.com
    https://x.com/MontVentoux23/status/1809543482710556890
    ROMI
    ROMI --- ---
    SUMAC: Odstoupil?
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: stalo se a ani to moc dlouho netrvalo:( dobře ty:)
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    COCOBRYCE: jo bez Madse je ten můj tým teď v háji. Škoda, měl jsem dobrý start.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    HUGH_BOYLAN: jeden z výkladů je, že 1min za ním byl další jezdec, že ho to mohlo ohrozit a na tom něco asi je, proto taky dostal jenom 200, ale za mě zbytečný, inu UCI...

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Mads out of TdF! fuck!!! Fantasy is dead:)
    PAN_SPRCHA: taky možnost, Alpcin, Intermarche, Lotto to budou hlídat, ale Trek je bez motivace a ten dle mě v těchto situacích tahá nejvíc a nejlíp
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Tak jsem se díval na předpověď pro ten region severně od Dijonu a zas tak horko nebude. Odpoledne vítr kolem 20 ms-1.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Uvidíme, je to dneska hodně otevřené a bude otázka, jak moc si GC týmy budou případný únik držet tzv. na dojezd v konci. A má být sice vítr, ale dost vedro, co jsem se teď díval. Takže zas budou ledíky za krk.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Já to přeju Betiolovi, fornu má a včera se šetřil.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE:
    HUGH_BOYLAN: pořád nikdo ze spurterských týmů není výrazně oslabený. Měli by si to pohlídat
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: Zrovna jsem nad tím přemýšlel. Klidně by mohl dneska vyhrát únik, když budou makat, určitě někdo půjde po bodech za ty malé kopečky, kterých je tam dnes dost. Otázka, kdo v tom úniku bude chtít makat, pokud vůbec nějaký bude. Já bych si virtuálně vsadil na Corta.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    COCOBRYCE: To jsou fakt blbci. :( Bernard si vlastně užil možná nejhezčí chvilku kariéry a UCI ho za to potrestá.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ajak to vidíte dneska? rovina, ale má opět foukat cca 21-27km/h, posledních 23km je proti větru
    únik nebo hromadný sprint?
    mým favoritem je únik, i když protivítr může únik zlikvidovat, ale tou dobou už to bude roztrhaný a výhra LaPeiry!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam