• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: tak určitě, ješte kilo do konce, ale tak nevypnu to, co kdyby....:)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: každopádně to asi bylo až do finiše největší vzrůšo týhle etapy, to fakt jedou dneska jak vejlet.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    Jonasovi se stýska po Tratnikově kole?:DDD

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    PAN_SPRCHA: to jednou špatně dopadne
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    náhled do kontrolního vanu Vismy, asi nejvíc je, ja detailně studujou výraz ostatních jezdců, ještě by mě zajímalo, o mají pod tím za data, protože live přenos dat je zakázaný nebo mě někdo opraví?
    x.com
    https://x.com/vismaleaseabike/status/1810662139582918972
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    COCOBRYCE: musí k očnímu, neumí prostě jezdit rovně
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    ten Pohroma si nedá pokoj, zas to u tý bariéry zavíral a měnil stopu
    nebo jsem jedinej kdo to tak viděl?

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    COCOBRYCE: denska toho balstu na čt může bejt:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    takhle dopadlo Vlasovovo kolo po tom pádu

    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    JONAS3: jj, holka konečně vypadá nadějně, letos už i něco zajela - vrchařský dres dokonce někde sebrala myslim, pak jsem zaslech, že nějakou GT má jet jako lídr, nevím jestli je to už to Giro nebo to terpve přijde
    dneska teda nic moc, vůbec nebyla v tý poslední skupině, ani jsem si jí nevšimnul, ale viděl jsem jenom posledních 15km, ten dojezd na kopec
    ale Cecilie Uttrup Ludwig moc pěkně po návratu po zranění - no mám na ní slabost!:D
    pěkný to bylo
    RICK
    RICK --- ---
    SUMAC: puntíky nejsou vyhraná etapa, mají dobrý sprinterský vlak, co jsem viděl v nějakých etapách, Kristoff by mohl ještě :-)
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    COCOBRYCE: To jo, jsem zvědavý na Noskovou. Asi si to už srovnala v palici, konečně, a má stabilní tým, konečně. Bylo to běs se s ní bavit, to měl člověk deprese za ni. Jinak kamarád ji tu před girem potkal, jel s ní do kopce, a to je fakt dobrý vrchař, a říkal, že jela 1000 VAM a ani se nezadýchala. Hrozná představa...
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    SUMAC: transportní etapa, jedna sprinterská premie po cestě a jeden brdek 20 před cílem, navíc šetří na zítřek, jasný, proto koukám na to Giro
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    to je proto zez Total E i Arkea uz maji etapu a nemusi se ukazovat a UnoX maji puntiky, dal uz tam neni zadny team co by ten unik co nikam nevede potreboval.
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    přeponám na ženský Giro
    LiveStats for Giro d'Italia Women 2024 Stage 3
    https://www.procyclingstats.com/race/giro-d-italia-women/2024/stage-3/live
    tam se mohlo něco dít:)
    COCOBRYCE
    COCOBRYCE --- ---
    to bude dneska nuda.....
    Cav nebo Girmay
    ROMI
    ROMI --- ---
    RICK: jj vcera jsem to cumel a respekt :)
    HELLISH
    HELLISH --- ---
    RICK: Chára je démon, jsem na to čuměl s otevřenou tlamou:)
    RICK
    RICK --- ---
    k tématu univerzálnosti :-)
    💪 Zdeno Chára jede bomby i po konci kariéry! 🔥 Absolvoval svého prvního Iron Mana v neuvěřitelném čase 10:20:53 h. 👏
    🏊‍♂️ 3,8km plavání
    🚴🏻‍♂️ 180km na kole
    🏃‍♂️ maraton 42,2km
    Plaveckou část stihl za 1:30 h, kolo za 5:15 h s průměrnou rychlostí 34,3km/h a následně maraton za skvělých 3:27 h.
    ROMI
    ROMI --- ---
    C_O_P: dokavad jsi tam nenapsal od fotbalu pres hokej, tak bych s tebou i souhlasil :) muzes byt univerzalni, ale pak se musis od urcityho veku specializovat :) takze kdyz se nenaucis poradne bruslit do nejakyho veku, tak ti bude univerzalnost k hovnu :) Ale me se treba libi Zacha style v tom, ze od mala u toho decka rozvijis pohybovou aktivitu na vyssi urovni a pak si muzes vybrat nejakej sport.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam