• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    ROMI
    ROMI --- ---
    Gratulace Nakashimu ve Velo, mas kliku, ze se mi Pedersen rozmazl :) ale i tak se musim pochvalit za 4. misto, moc nechybelo :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: at klidne utecou, koupej novy :D
    CUKI
    CUKI --- ---
    PAN_SPRCHA: Jo to jsem psal CUKI:
    To by fakt někdo musel hodně zašlapat svoje ego a ambice.
    V každém případě na to má Giro ani Vueltu nejezdí taková grupa best závodníků.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    No nic.
    Když vyhrál Giro tak jsme si říkali že ty odstupy jsou šílený. Desátej měl 21 minut na vítěze........a on si zajede po tom Tour a vymaluje tam půl hodiny na vítěze pro desátého. To už je jak za Bartaliho.




    CUKI: UAE potřebuje Vueltu pro někoho jinýho nebo jim ty top domestici utečou. Na 99% jsou dohodly už před sezónou na koho se pojede.
    CUKI
    CUKI --- ---
    Neříkal jsem to, že vyhraje i tu časovku? :-D
    Jen jsem si myslel že Jonas bude o kousek třetí...

    Můj bezvýznamný hlas pro Pogiho na Vueltě :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Hehe, jak je politý, tak vypadá jak Rychlonožka. Což by ostatně sedělo.
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Nádhera!
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Aso dalo Pgovi celkem pěkný dárek dneska udělat tu časovou na kopcích co dolů jezdi každý den. Bylo vidět že to tam zná a vůbec nebrzdil
    DUKED
    DUKED --- ---
    O 1:02:26 a to jeste vypustil konec :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    jim nalozi strasne zase to vypada a nejvic ve sjezdu, tam se strasne zlepsil mi prijde oproti minulymu roku. To reze naplno ty zatacky v tom sjezdu
    ROMI
    ROMI --- ---
    ale makaj vsichni tri i tu posledni etapu :) to se mi libi
    ROMI
    ROMI --- ---
    vyhraje ji uplne jasne no :) jede jak dabel, v tech kopcich je letos silenej :)
    DUKED
    DUKED --- ---
    Tadej snad vyhraje i tu casovku :)
    HUGH_BOYLAN
    HUGH_BOYLAN --- ---
    Úplně odbočím (protože časovka je zdlouhavá), ale chystá se někdo na Czech Tour? Mám kamaráda přímo ze Štembu, tak přemýšlím o výletu na konečný dojezd. Že bychom hodili s někým zdejším kus řeči?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JECZNY: na TdF se tohle obecně nedělá. Ta se prostě když je to možný dojede do konce.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Měl bych dotaz: proč CAV (a jiní samozřejmě) po 13., případně po 16. etapě prostě neskončil, když se dnes nejede do Paříže?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    tak hlavne chtel najet co nejvic na Remca aby mel fora na casovku, to ze tam byl Pog bylo podruzny
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    CUKI: oni teď do těch kopci už jezdí často i nad 25kmh a to už se nějaký ten závěs vyplatí, není to jako na Angliru kde se jede 8kmh tam je to jedno, tady ne, dá ti to 5-10$ navic
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam