• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORELLISilniční cyklistika - "špatným dnem šetříte síly"
    RICK
    RICK --- ---
    JAZ: asi Tudor
    Julian Alaphilippe tipped to join Tudor Pro Cycling for 2025 | Cyclingnews
    https://www.cyclingnews.com/news/julian-alaphilippe-tipped-to-join-tudor-pro-cycling-for-2025/
    DUKED
    DUKED --- ---
    JAZ
    JAZ --- ---
    Zajímavé útržky z rozhovoru Nilse Politta pro německá média, snad to tu už nebylo:

    Nils Politt on Tadej Pogacar and UAE's 'blacklist': "You don’t want to be on that list" | CyclingUpToDate.com
    https://cyclinguptodate.com/cycling/nils-politt-on-tadej-pogacar-and-uaes-blacklist-you-dont-want-to-be-on-that-list
    JAZ
    JAZ --- ---
    JONAS3: na takový konec kariéry je pořád ještě mladej, spíš bych to viděl na nějaký frantíky (AG2R, DirectEnergie, Cofidis), kde má marketingově pořád obrovskou hodnotu.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    NAKASHI: Kam? Do IPT?
    NAKASHI
    NAKASHI --- ---
    Alaphilippe odejde z Quickstepu po sezone, potvrdil Patrick Lefevere v Nieuwsbladu.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    JONAS3: + bodovací soutěž
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    Bittner vyhrál i poslední etapu na Burgosu!
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Bittner dneska výhra na Burgosu, konečně mu to vyšlo v profi závodě. Tak snad mu prodlouzi a zůstane ve WT
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    RICK: 2900 m před cílem na OH? Bez nástupu, nemyslím.
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    PAN_SPRCHA: Nemyslím, bylo to daleko dál od cíle (asi 20 km), Tohle prostě bez výraznějšího nástupu, stačilo jet v háku, nic světoborného, žádný drtivý nástup, co se nedal chytil, jen po sobě hleděly.
    SUMAC: To jsem napsal kde? A co do toho taháš Poela? Jakou to má souvislost?
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Ještě najky background story

    Kristen Faulkner didn’t do a lot of cycling growing up in Homer, Alaska. She went to Phillips Academy and rowed, swam and ran, then went to Harvard as a rower. She started working as a venture capitalist but took up cycling and turned out to be pretty good at it.

    Still, she only made this Olympic team as a track cyclist.

    Takže holky to mají s vyjezdenosti o dost těžší pac zkušenosti ze zavodenim někdy od 15 let a milionů co se toci akorát kolem chlapů tam prostě nejsou.. a "vypatlanej curak" je u mě Ayuso např. Každá holka je daleko lepší než tahle primadona.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    JONAS3: zrovna přesně tohle se stalo v mužském MS v Austrálii. Ale to byli muži tak to nebyl žádný "ženský" prvek. Sice to bylo prakticky na 99% stejné ale kdyby to byly ženy tak jsou to prostě nemožný ženský
    DUKED
    DUKED --- ---
    Zaver paradni, Americanka chytre zautocila a zaslouzene vyhrala
    RICK
    RICK --- ---
    JONAS3: já myslím, že muži by po sobě čuměli tak stejně
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    Z tehle mysigonistickych sraček vůči cyklistikam se mi už telsi dobu dělá zle.
    SUMAC
    SUMAC --- ---
    JONAS3: jako nezlob se na mě ale takto označit sportovkyni co vyhrál uplne všechno jen proto že to je ženská? Kdes byl včera když to tam zkurvil van de poel?
    JONAS3
    JONAS3 --- ---
    To jsou vypatlané kozy. To se jen tak nevidí. Krásný závod, a pak přijde "ženský" prvek. Kolikrát si říkám, že ta ženská cyklistika už je super, a taky že je, ale občas se to ještě zvrhne. .. Zaslouženě nevyhrály.
    KEIKIN
    KEIKIN --- ---
    poood Kopecky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam