• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    4PTODnes jsem viděl veterána a pořídil foto
    rozbalit záhlaví
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KOZNIX: obdivuju lidi, co stíhaj fotit z auta... já než vytáhnu foťák/mobil a cvaknu to, tak jsem o 3 km jinde :-/
    CADDY
    CADDY --- ---
    KOZNIX: nevim, co je RFCH, ale tohle "parkoviste" je defacto naproti baraku meho taty :)
    KOZNIX
    KOZNIX --- ---
    CADDY: Jj, vracel jsem se z RFCH tak že rychlo cvak z auta ;-)
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Včera na Spiši...





    CADDY
    CADDY --- ---
    KOZNIX: Krušovice? :)
    KOZNIX
    KOZNIX --- ---


    CADDY
    CADDY --- ---

    T6MA
    T6MA --- ---

    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    KOZNIX: Ten pásový traktor je trochu chudák, ale aspoň kolem něj sekají trávu... =)
    KOZNIX
    KOZNIX --- ---
    SHARK
    SHARK --- ---
    BLAAZEN: Ty tam hnijou uz peknejch par desitek let, kdyz mi bylo 15 a jezdil jsem po Suchdole na Simsonu, tak uz tam staly. Je jich skoda, nicmene ted jiz nenavratne v prdeli, kdyz za cokoli vezmes, tak se to rozpadne
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    CADDY
    CADDY --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    T6MA
    T6MA --- ---


    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    Trochu zmrvenej

    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CROSS
    CROSS --- ---
    Nebylo to dnes, ale minulý týden ;–]

    JIMX
    JIMX --- ---
    trochu prorezlé, ale jinak moc pěkné :-)

    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOZNIX
    KOZNIX --- ---




    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    PREDSEDA: Bydlel na Újezdě :-)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    tak zas trojka.. vyvojova

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    QUIP: ty boční okýnka ve střeše jsou mazec.
    QUIP
    QUIP --- ---
    CADDY: Dokud jsem na te Kube nestravil 3 tydny, tak jsem taky nemel tuseni, jak to tam funguje. Auto je to nejdrazsi, co tam muzes mit. Pro predstavu, nove auto cinske vyroby tam prijde zhruba na 80 000 Eur.

    Takze kdyz ma nekdo stare auto, stara se o nej, jak nejlepe mu to jeho pomery dovoli. Kdyz ma prostredky, auto vypada "jako nove", ale zase nejsou moc nahradni dily, takze je tam to, co zrovna bylo k sehnani. V autopujcovne nam dokonce rikali "auto mate pojistene na uplne vsechno, krome ztraty kola. Kdyz ho znicite, ulomite atd., je to pojisteny, ale musite ho privezt zpatky". To proto, ze se v pujcovnach okamzite zacaly ztracet rezervy z aut. Tzn. kolo je tam opravdu nedostatkove zbozi.

    Druhy aspekt je pak to, ze kdyz uz ma nekdo takhle vymazleny auto, je to bohac (auto je tam vazne znamka luxusu, polovinu dopravy zajistujou konskym povozem do dnes) a kdyz je nekdo bohac, tak prece nebude jezdit na plechovejch kolech :))

    A samozrejme, jak v asii, tak stredni a jizni americe maji lidi vetsinou dost zvraceny smysl pro krasu a design ;)

    Takze souhlasim s tebou, byly by tam hezci jiny kola, ale je to vazne mnohem vetsi problem, nez jak se zda nam evropanum. Tam tohle auto neni veteran hodny zachovani v puvodnim stylu, tam je to dnes luxusni a sakra drahy vuz s nedostatkem nahradnich dilu.

    Jeden "cirkusak", co tam jezdi na 6 metru vysokem slapacim kole nam rikal "vy jste z Ceska? Poslete mi naboj do zadniho kola! Tady se to neda sehnat a ty cinsky, co se sem vozi, nic nevydrzi". Takze na Kubu bys musel pasovat i nahradni dily na jizdni kola, natoz na auta.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam