• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    4PTODnes jsem viděl veterána a pořídil foto
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    BLAAZEN: Ohhh, turbidlo.
    To se jen tak nepotká. Pěknej úlovek.
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    BLAAZEN
    BLAAZEN --- ---
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    T6MA: Oldsmobile Cutlass Supreme, krásný!
    T6MA
    T6MA --- ---

    T6MA
    T6MA --- ---

    BOBASH
    BOBASH --- ---
    KULA: Tak ono jedničková Granada je obecně vzácná, a kupéčková fastbacková je vzácná úplně ultra. Jedno z aut, co bych fakt chtěl – a přestavět na jihoafrickou Granada Perana s V8.
    KULA
    KULA --- ---
    BOBASH: a já, hele, Cortina, mmnt, Capri! Ne, to taky přeci není Capri, co to k čertu je? A pak jsem si vzpomněl na ten velký stationwagen Granadu...
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Jedna lahůdková alfice. A ano, je to Busso.

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Trochu už omšelý warcl, ale na původních značkách.

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    U tohohle piána musím vypíchout dvě věci - a) původní SPZ, b) pánovi evidentně slouží jako daily car, na vozíku posekaná tráva a uvnitř hozená strunová sekačka. Přitom až na ten blatník pěkně zachovalé auto.

    GECKO
    GECKO --- ---
    TOMBRIDER: IMHO ani jedno. Někteří lidé, zejména na vesnicích mají z nějakého důvodu zvyk vysloužilé věci, zejména auta a podobné stroje prostě odložit někam dozadu za stodolu do kopřiv a nechat je tam... myslím, že bez nějakého zásadnějšího plánu. Je to jeden z důvodů, proč je dnes potřeba k odhlášení auta potvrzení o ekolikvidaci a tedy si ho nemůžeš legálně ponechat.
    JIMX
    JIMX --- ---
    toho staryho wartburga ma muj prastrejda v podobnym stavu na zahrade ... :-)
    KOZNIX
    KOZNIX --- ---
    TOMBRIDER: Hele podle mě zapomenuté,měl jsem chuť přeskočit plot,vzadu ještě něco bylo....
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KOZNIX: To je zapomenutý. Nebo si to někdo schovává do budoucna, jelikož to jednou bude mít neskutečně obrovskou cenu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam