• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    4PTODnes jsem viděl veterána a pořídil foto
    rozbalit záhlaví
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BOBASH: Ok, tak jsem si to dohledal a dle výrobce je odhadovaná průměrná spotřeba 20 l/100, ale ve městě třeba za 28. Kdyby měl big block, tak je papírový průměr na 28, město za 40 ;)
    aspoň že to má nádrž na 20 US galonů =)
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    BOBASH: protože na 240 koní to nejspíš mělo 4 dvojtý karburátory a tam už toho teče dost ;) ale je možný, že s dnešním palivem by se dostal níž. Co jsem zkoušel V8 4.4 se 150 koňma a jedním dvoukanálovým karbecem, tak to vychází přes 20 na 100, ale víc se začne jezdit na jaře, tak to pak můžu upřesnit ;)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TEAPACK: Proč by měl origo Cutlass se smallblockem jezdit za 35 na 100? A jak by něčeho takovýho docílil?
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    TOMBRIDER: Není to drahý, ale na druhou stranu se to možná nevyplatí renovovat do původního stavu, origo v odpovídajícím (tedy mírně předrenovačním) stavu by stálo hádám tak 300 tisíc. A je to prej strašlivě zbastlený, takže napravit to by bylo hrozný práce a peněz.
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    PREDSEDA: ale zase jezdil za 15 na 100, nikoli za 35 na 100 =D ze stejného důvodu mám dieslovýho Cutlasse, ale ten má origo diesel, LF9 =)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Motor z Avie a převodovka z Volhy. Tyvole, já si to snad koupim a budu tomu řikat Fidel. Z 241 koní na 72... ta představa, že v socíku jezdim amerikou a napráská mi každá 1203ka :D
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PREDSEDA: Jesus to je geniální. To bych se vůbec nedokázal rozhodnout, jestli tam vrátit původní motor aby to bylo origo. Nebo tam nechat mozor z Avie, jako dokonalý relikt doby těžkého komunismu...
    Hele v cenách usa aut se nevyznám. Ale přijde mi že to není zrovna drahý.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    o tohle se musím podělit...

    Oldsmobile Cutlass Supreme Convertible 1970 - Kolín - Bazoš.cz
    https://auto.bazos.cz/...70.php?fbclid=IwAR050n9jKrX5uN_7YheCtmuzDgFZG-eH2U9v9Nt0HSmkwE6CBH0SRPYyyR4
    T6MA
    T6MA --- ---

    ARAON
    ARAON --- ---
    Předevčírem před obchoďákem.

    DRAGON1FLY
    DRAGON1FLY --- ---
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    BACCARA: Jo.
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    DRACONIK: Matra Bagheera?
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    jsem nedavno potkal tohle v garazi. dokazete to nekdo identifikovat?


    MA747
    MA747 --- ---








    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Strejda Horka byl venčit
    CADDY
    CADDY --- ---


    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    TOMBRIDER: Stojí tam už asi patnáct let. Každej rok tak na dva týdny zmizí a pak se tam zas objeví. Majitel ji prodat prodat nechce. Je dole shnilá skrz, ale přitom celkem kompletní. Ach jo.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PREDSEDA: Na tu jedenáctku koukám vždycky když jedu kolem, už leta letoucí.
    Pomalu zahnívá na místě, takovej krásnej kousek..
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    Počítají se i muzeální kousky? ;)

    LONESTAR
    LONESTAR --- ---
    BLAAZEN: v takovémhle jsme kdysi v nejjižnějším koutě Albánie potkali německého důchodce s chotí ;)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam