• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CMLKACvičme doma aneb na takovéto domácí cvičení
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    FANFAN: Jo jasně, s Jilian jsem začínala asi jako skoro každý, já nevím, odjela jsem skoro celou Body revolution, kromě posledního týdne snad, tedy za mnohem delší dobu, protože cvičit 6krat týdně prostě nedávám a přišlo mi, že efekt tedy moc nebyl. Určitě jsem zesílila, ale jinak jsem změny moc nepozorovala. Pak jsem cvičila i 30 Day shred, ale u toho mi zoufale vadilo, jak se to pořád opakovalo a vlastně přes Level 2 jsem se nedostala. Navíc hrozně nerada dělám cardio doma, cvičím v kuchyni vážně na pětníku a hrozně mi vadí doma skákat a tak, no vůbec to kardio mě nebaví, ale to asi spíš všeobecně. To jdu radši ven běhat.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Jillian Michaels 30 Day Shred: Level 1 - YouTube a další videa od Jillian Michaels.
    "Dance tutorials", https://cz.pinterest.com/...ped&0=workouts%7Ctyped&remove_refine=but%20excercises%7Cautocomplete%7C0 atd, etc
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    Ahoj, tak vás tady vítám, díky za podporu při založení prosím kdo cvičíte doma sem s radami tipy, triky, doporučeními na cvičitele nebo youtube kanály. Takže kdo co cvičíte doma?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam