• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    no tak jsem si dal par hodin od vydani a je jsou tam dobre i spatne chvile.
    spatne je
    ... ze to potrebuje jeste hodne optimalizace. ani jednou mi to nespadlo zatim. ale fps dropy jako sfina
    a to je defakto asi ma nejvetsi vytka.
    nenarazil jsem zatim na zadny bug ktery by me urazil. ja snad nenarazil na zadny skaredy bug. drobnosti jako ze se nejaka bedna spawnula pod kvetinama nebo necim jinym co se da vytezit mi prijde usmevne. tohle muzou opravovat az mezi poslednima vecma.

    stve me model letani ktery je zjednoduseny az to boli. takze spatna kontrola nad pristanim. nemoznost letat nizko nad zemi. lidi uz ted doufaji ze udelaji moznost si v options zapnout letani bez techto pro me otravnych asistu. a ja souhlasim. me by to bavilo vice.

    neda se zpetne navigovat na uz objeveve waypointy. to by byla super funkce. aby clovek mel seznam mist kam se muze zpetne navigovat kdyz tam uz jednou byl a to misto je unikatni a ma svuj save beacon.
    verim ale ze tohle casem taky bude. lidi to proste budou chtit. neni to nic proti systemu objevovani kdyz se to tyka jen veci ktere si clovek uz oznackoval.

    bal jsem se ze nektere veci budou zjednodusene. jako treba uceni se alieniho jazyka. rozhodl jsem se ze prvni planetu proste pojmu jako celek. takze se snazim objevit vsechna zvirata ale hlavne naucil se rec domorodcu. a tech obelisku a slov co jsem se naucil bylo tolik ze spam milestonu mi taky prijde uz otravny. ale porad jsem na tom tak ze s haluzi mi to prelozi AZ 3-4 slova v jednom rozhovoru takze defakto porad umim prd :) a je jasne ze tohle jeste hodne casu zabere.

    nejdrive jsem si myslel ze na prvni planete nenajdu novou lod. pouzivam tu startovni. tu za preorder ignoruju. i kdyz mozna.. ted bych uz ji mohl vzit protoze vypada vic sexy a celej Q na hyperdrive uz mam hotovej. ale zas diky tomu ze mam tu osklivku jsem byl uplne na vetvi z toho kdyz jsem na prvni planete nasel svuj prvni crash site.... a pak zjistil ze ta lod ma o jeden invetory slot mene... a pisel smutek. ale co stejne byla ruzova!

    libi se mi ze planety maji tech mist kde je neco uzitecneho proste hodne. takze clovek v podstate muze kazdou chvilku nekde pristavat z rozlicnych duvodu. at uz upgrade na siut, uceni reci, obchodovani, atp... kazdy kousek neco.

    zatim to vypada opravdu schopne. a pokud budu schopen si klast vlastni cile tak me to bude bavit. a pocitam ze tempem ktere jsem nasadil se do stredu cehokoliv proste nedostanu.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SVORO: Ty vole, ted nad tim premejslim, uz jsem z toho celej nervni
    SVORO
    SVORO --- ---
    BTW asi jste nikdo nepřišel na to jak vypnout ty milestony? Celkem mne to začíná točit :D
    SVORO
    SVORO --- ---
    Tý krávo.... já tu hru asi hraju špatně.... jsem na druhý planetě v druhé soustavě a chci se vratit na tu první a založit tam rodinu nebo tak něco :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SVORO: Fakt? My jsme tu ve dvou a bez problemu, to jsem vyjimecne klikar :D ale je fakt ze internal services ve hre byly dlouho offline
    SVORO
    SVORO --- ---
    ADMIX: Hele ti kdož hrají tak jsou spíš lucky než normální plebs si počti na Steamu ;)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SVORO: Co se nepovedlo?
    CLUBEER
    CLUBEER --- ---
    Tak ja si to taky koupim
    SVORO
    SVORO --- ---
    SVORO: tak jen spejs stejšně :/
    SVORO
    SVORO --- ---
    Tak se zdá, že PC launch se klukům nepovedl tak trpím.... hlavně v cutscénách :(
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nerus!
    SVORO
    SVORO --- ---
    Jak je tu teď ticho :DDDDDDDDD
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    EZEE: Bysme si pak tady meli sepsat, kde kdo je, treba se potkame :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    ADMIX: Tak večer na Helios 348P
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: vid! :D
    EZEE
    EZEE --- ---
    BOBESH: Pff, jak na PSku :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    No Man’s Sky: PC Graphics Settings Unveiled, 4K Screenshots On Show | GeForce
    http://www.geforce.com/whats-new/articles/no-mans-sky-pc-graphics-settings-4k-screenshots
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Drzte huby sakra, ja tady hypnotizuju to odpocitavani celej den :D
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH: *Y
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    EZEE: mno tyhle uz by te asi polechtali ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam