• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    OTAVA: ja jsem zatim vzdycky nasel cestu ven - i kdyz to kolikrat bylo jit zpatky:)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GANDHI: treba kdyz se chces prokopat z jeskyne ?
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DWAY: granaty jsem jeste nepouzil - neco mi uniklo? hadal bych ze terraforming:)
    DWAY
    DWAY --- ---
    tak nic, zrovna sem potkal gek tradera co mi nabidl pomoc s environmentem nebo sentinelama, a sentinelove zjevne znamenaji novy multi tool. Konecne. S granatama je docela bzunda. Obzvlast kdyz clovek zabloudi v jeskyni :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    kde se da sehnat lepsi multitool?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BTW - Barevne related ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DWAY: Pridano. Diky.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DWAY: samozrejme:) to byla jen reakce k ty selekci.
    DWAY
    DWAY --- ---
    ajo uz tam nejake jsou :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    GANDHI: no mozna jo ale celkove by mohly byt ty zajimavejsi mody v zahlavi nebo na nastence
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    DWAY: heh, asi jsem jeden z mala, kterymu se ty barvy jak z Frazettovejch obrazu libej a at delamco delam alt+tab mi funguje naprosto korektne:)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BOBESH: Diky. Prihodil jsme to na Nastneku.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    to s těma reaktorama vim, taky už je mam.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    BOBESH: mno jak to rict. ted uz mi ty penize nevratej,nebo nakej zlomek ty ceny. ja vedel do ceho du a holt sem se s tim musel smirit
    SVORO
    SVORO --- ---
    BOBESH: Právě díky té ceně nemůžu a myslím, že by nikdo neměl být shovívavý natož něco odpouštět, kdyby ta cena byla kolem 30 éček a řekl, že je to pouze základ s tím, že se plánuje mnoho věcí do budoucna ať už placených či neplacených DLC nebo obojí v tom případě ano to bych něco i odpouštěl, ale takhle fakt ne...
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SVORO: jo neco si muzu jakoby vysvetlit,neco je proste vylozene spatne udelany,nebo spis nedodelany. ale prave to vse dokazu odpustit,pac je to maly studio atd. jen od zacatku rikam,ze nehorazne premrstili cenu. toe jedna vec. co se tyka tehle "slibu neslibu" ja myslim,ze je to spis vsechno zpusobeny tim,jakej humbuk ten jejich projekt udelal. Sean jen prevlikal flanelky a usmival se pod fousem. Prislo mi,ze v tech mrdkach medialnich jeste neumi tak chodit,takze na nektery otazky radsi odpovidal stylem: "nechte se prekvapit, uvidime, je tam mala sance, atd. " z toho pak neni nikdo moudrej a dopadne to tak jak to vypada. priste uz bude imho rozumnejsi ohledne toho, co vypusti z pusy a tak vubec.
    SVORO
    SVORO --- ---
    BOBESH: hele myslím, že tyhle vosery jsou fíčura a záměr :/ Jako nějak jsem si zvykl na to, že se mi zapíše 1 z cca 15 blueprintů to si říkám, že je jako bych našel jen část toho plánku u těch reaktorů si začínám, říkat že to může být v závislosti na záření z té které hvězdy a furt by to jak Šón říkal v rámci sci-fi vysvětlitelný, takže spoustu těchto (oserů) věcí si můžeš takhle nějak vysvětlit, pak tam jsou věci, který si fakt už takhle nevysvětlíš, jako třebas proč nejde těžit lodí na planetě nebo jak je sakra možný, že můžeš posílat věci na loď když je out of range, ale z lodi je poslat zpět nemůžeš nebo k čemu je ti Visual Analyzator, když jediný co dělá je, že udělá záznam potvory/kytky (kterej pak uplouduješ), ale neukáže vám co z té obrovské kapky se dá vytěžit nebo složení rostliny těch věcí fakt kvanta, který tuhle hru posílají z high sci-fi space opery do nějakýho low sci-fi špagety westernu s prvkem parodie k tomu...

    sorry za tldr, ale fakt mě to začíná točit... protože to znamená, že se nedá věřit už i indie studiím, který v rámci game fíčur z 80-90% mluvil pravdu tak Šón Murej dokázal mluvit pravdu o game fíčurách ze 40% a to číslo zdá se klesá :/

    Jako Šón začíná fakt konkurovat Dýnovy (DayZ) v rámci naslibuji hory doly a pak prd....
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    SVORO: aha! ty ve a ja skacu jak nakej vandrak po jednom! :D snad to vyladej nakym patchem tyhle vosery
    SVORO
    SVORO --- ---
    EZEE: Dává to slova, 5-9 co jsem napočítal...


    EZEE: No v multitool je položka Scan, kterou můžeš nainstalovat Visual Anal. (Dalekohled)+ 3x Range boost v lodi máš tu samou položku Scan, ale není nebo jsem nenašel, žádnou takvou technologii proto jsem se ptal, protože mne zajímá jestli jí někdo našel ;)



    BOBESH: Ták klasickej vopruz Na modrý hvězdy je potřeba Théta reaktor což je nejlepší možný a logicky by člověk měl s ním doletět na všechny ostatní co chtějí nižší lvl reaktoru, ale omyl pokud se chcete podívat na červenou hvězdu tak musíte mít sigma reaktor a stejně tak na zelený musíte mít Tau reaktor... Pokud nevíte co Reaktory dělí tak zvětšují dolet. Řekněm, že pokud letíte po Atlas cestě kdy jsou to 4 systémy za sebou tak s théta reaktorem můžete skákat rovnou na Atlasy s Tau skočíte na 75% cesty a se Sigmou do půlky....

    Tyhle kokotiny mě začínají fakt srát :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam