• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TRAGEDNo Man's Sky
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    LOJZEE: to není mixem modu, ale chybou ve hře, jak se dopočítává hmota. Mne takhle chytlo to "vejce" z mědi, kdy doskočilo na místo když jsem prolétal poblíž a proto se mi podařilo havarovat na planetce (ačkoliv díky jejich pojistce se to zdá nemožný). Taky postupně mizel štít i život. Loď se pak objevila nesmyslně na tom vejci.
    Je nutný rychle vzít předposlední save (dělá to snad dva), ale mně už se přepsal, takže jsem musel opravovat. Věci by měli v lodi zůstat a není-li na místě, musíš najít ten maják a přivolat si ji. Měla by mít postih, bude mít něco rozbitýho, ale inventář by měl bejt plnej. Hrobeček to dělá snad jen ve vesmíru, nebo když umřeš jen ve skafandru.
    BOBESH
    BOBESH --- ---
    vcera mi to na gondoli stahovalo patch 1.6 + 1.7. Mel kolem 600 mega tusim,tak snad to zas naky chybky vychytalo
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    ted jsem se trochu urazil. mix modu big things a lowflight zpusobil, ze kdyz se vzletal, zamotal jsem se no vetvi stromu a zasekl jsem se a pomalu mi ubihal zivot az sem chcip a zmizely mi vsechny suroviny z lodi, kde jsem mel samy luxusni fialovy a zeleny ulozeny. a mrtvola lodi nikde.. :*/
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    JUNGLER: max. kapacita inventare, ie pocet slotu
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    GANDHI: 48 čeho? Já zatím upgradoval jenom počet volných míst.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    GANDHI: já včera, vítej v klubu
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    FUUUUck! tak jsem prave zjistil, ze exosuit lze upgradeovat max na 48:)
    MARLLONE
    MARLLONE --- ---
    Nedávno jsem půjčil NMS kolegovi, a měli jsme zajímavou diskusi na téma o čem ta hra vlastně je. Nakonec jsme se shodli, že je to vlastně jen pocitovka. Na ničem nezáleží, není to o cíli a ani o tom objevování. Je to o tom, jak člověk prožívá ty jednotlivé okamžiky ve hře, o čem přemýšlí, jak nakládá se svobodou a bezcílností. No prostě vobrovský metafyzično a rezonérství.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    GANDHI: naposled se mi to stalo a zdrhal jsem pred tim robopsem, tak sem si rikal, jestli to s tim nejak nesouvisi :)
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    GANDHI: bug. nedelas nic spatne.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    nema nekdo tuseni, proc mne to cas od casu kdyz vzlitam s lodi odpali az na orbit?
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    tak jsem dneska zjistil ze mam corrupted game save... prdel co :)
    easy fix nepomaha. ten non-easy jeste delat nebudu pockam na jeden patch.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Tak jsem se dneska pristih, ze me k ty hre uz nejak nic netahne, to teda vyprchalo jeste rychlejc nez Division :(
    VICTIM81
    VICTIM81 --- ---
    low flight mod.
    Flying through a cave with the Lowflight mod. GIF | Create, Discover and Share on Gfycat
    https://gfycat.com/FatAdventurousFox

    http://nomansskymods.com/mods/lowflight-by-hytek-packed/
    EZEE
    EZEE --- ---
    nebo ja nevim co to je, to za cim se zenes :)
    _KOFILA_
    _KOFILA_ --- ---
    Stred galaxie neexistuje...
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    me nezajima. co je ve stredu galaxie - ja chci videt, co je na druhym okraji:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    taky mne naštvalo, když mi spoilnuli, že ve středu galaxie je Half life 3 :/ mělo to bejt překvapení.
    EZEE
    EZEE --- ---
    Jeden buzerant na YT mi spoilnul co je ve stredu galaxie. Dal se vyjadrovat nebudu. Jsem nasran.
    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    VIRIK: ja sem na to a podobny navody koukal, ale prijde mi, ze tahle hra je pro me lespi, kdyz ty mechaniky fakt nechapu a postupne objevuju, a ackoliv to znacne zpomali progress, tak sem casto necim novym prekvapenej a rad, ze neco novyho pochopim. a trosku je to takovej samostatnej prvek exploration svych vlastnich dovednosti. v tyhle hre neni fakt kam spechat a chapat vsechno od zacatku cloveka myslim spis odradi, nez nabudi, neb to pro nej zacne byt daleko drive repetitivni, cemuz se u tehle hry nejde ubranit jakkoli je proceduralni, pouze nejakyma vyraznyma patchema pripadne dlcckama,coz se doufam bude dit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam