• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TMHElektron: Magic Music mashines!
    MOR4M
    MOR4M --- ---
    OTZ
    OTZ --- ---
    no, za 30 let.. :)
    SQARE
    SQARE --- ---
    to bude raritka jak 303
    TMH
    TMH --- ---
    Elektron To End Production Of The Machinedrum And Monomachine - Electronic Beats
    http://www.electronicbeats.net/feed/elektron-end-seminal/

    ukončení produkce Machinedrum a Monomachine
    TMH
    TMH --- ---
    SQARE: to už je pár let, poslední jeho "dítě" byla monomachine a nejspíš nějaký základy octatracku.... pak je tady celá analog řada která je více než povedená :)
    SQARE
    SQARE --- ---
    TMH: tak to je smutné, možná i s vývojem to bude horší
    TMH
    TMH --- ---
    DOSTA: tak já mám konkrétně AR a je to tady samej Octatrack user ;) však ono se to rozjede časem!
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    tak moc to tu zatim nezije ,)
    SQARE
    SQARE --- ---
    ahoj tak se přidávám, ale říkám rovnou že i když ho mám nejdýl, tak toho zase tolik nevím, našel jsem si nějaký styl hraní a naprosto mi dostačuje, prsty a mozek zapojím naplno :-) tak snad budu moct i někdy poradit
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    jeste jedna vec ktera se mi na OT moc libi v tom MIDI sequenceru pri nastaveni program change pro jednotlive party to funguje naprosto sqele... vzdycky se to vcas prepne...
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    jinak jsem vcera konecne prisel na ten delay freeze trick a je to jizda ,)
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    ale hraje to fakt v klidu
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    pro jeden synth (vstup AB) to mam ve vsech partech ve vsech bankach v Thru na +63
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    QYDO: k tem recording hlasitostem, ano mam podobnou zkusenost, casto to jde do cervenych, ale zkresleni neslysim, myslim, ze to je jedna z veci, ktere nejsou na OT moc vychytane a taky to mam v tom mix menu a v thru vyhulene (DIR mam na 0) .. alehraje to v klidu, proste musis pro cely set poladit a hlidat hlasitosti tech thru machines..
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    QYDO: tak k tomu transition, ano pokud chces pouzivat jine sceny, musis to mit vsude locknute tak jak v tom videu pro ty dve, ktere on pouziva

    DOSTA
    DOSTA --- ---
    treba tohle bych rad odhalil..

    octatrack voodoo fader
    https://www.youtube.com/watch?v=4cKpaJo2ya0
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    caute ,)

    takze jsem rad ze to tu vzniklo, potrebuju nejakym zpusobem sharovat know how k Octatracku, pac je to wicked maschine...
    QYDO
    QYDO --- ---
    Tak já bych to tu vykopnul s dotazy, který se v sousedním auditku moc nechytly...

    mam dotaz k OT
    chtel bych pouzivat tenhle transition trick https://www.youtube.com/watch?v=uAD1MzZgsMM

    vsechno funguje jak ma, az na to ze kdyz chci pouzit jinou scenu na xfaderu, tak tam nemam locknutej xvol na min a tak mi ten transition loop do toho zacne hrat... musim opravdu vzdy ve vsech scenach locknout i tenhle parametr nebo jen delam neco blbe?


    a

    pak by me zajimala jeste jedna vec z praxe nastavovani hlasitostnich levelu... do momentu kdy jsem jel jen z OT, vse krasne hralo, nekreslilo, ale evidentne to mam na max... proto kdyz treba chci pres vstupy hnat synth, uz mi ta dioda blika hrozne do cervena a pritom je to o dost niz nez zvuky z OT... na dir to vubec nesmicham a v thru tracku musim mit hrozne vyhulenej amp vol. to samy dioda nahravani internich zvuku OT jde taky do rudejch, i kdyz mi neprijde ze by to nijak kreslilo
    je na to nejakej jednodussi postup jak se drzet optimalni urovne, kdyz nikde neni zadnej vu metr nebo tak neco? nebo musim podle ucha postahovat a srovnat k sobe x bank a patern co uz mam hotovy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam