• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TMHElektron: Magic Music mashines!
    TMH
    TMH --- ---
    DOSTA: co je skutečně naprd je nepřítomnost individual outs... to je fakt škoda, stačili by dva stereo páry... a přitom analog keys momentálně na thomannu stojej ještě mín než samotnej modul :D
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    A já furt sháním MDUWMKII pokud byste náhodou někdo prodávali. :)
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    BABB: tak nějak, jak jsem to tu četl už jsem přemýšlel co bych prodal, ale prdim na to,)
    BABB
    BABB --- ---
    gratulace, na toho si taky brousim zuby, ale asi to tak ještě dlouho zustane :/
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    TMH: supr! gratuluju ,)
    TMH
    TMH --- ---
    Tak mi na začátku týdne dorazil Analog 4... je to jako mít doma strašidlo, nenechá mě spát a vydává podobný zvuky.. neuvěřitelnej stroj...
    TMH
    TMH --- ---
    OTZ: a proč? já si myslim že se najde skupinka cca 3-5 lidí co o tom něco ví a umí si připravit lehčí přednášku. Není to zas tak těžký, kamera na ruce, projektor, plátno....
    OTZ
    OTZ --- ---
    myslel jsem resellera hudebnich propriet obecne..

    a ten sraz by mel bejt kdo s kym? jenom majitele a fanousci? idealni by byl prave nekdo od nich :) nebo aspon od bastlu (i kdyz to jsou spis taky nadsenci) ci thomanna
    TMH
    TMH --- ---
    OTZ: zkus najít na eShopu kytar elektron... nemaj to. Jedinej kdo tady přeprodává elektrony je shop http://noise.kitchen/product-category/brands/elektron/ od bastláků. Já jsem schopnej eventuelně sraz domluvit třeba v Prodance.cz a spojit to třeba s prezentací studiovejch monitorů. Je to samozřejmě nástřel....
    OTZ
    OTZ --- ---
    no a na druhy strane by to mohl klidne zastitovat nejakej lokalni reseller, treba -ehm- kytary.cz :))
    TMH
    TMH --- ---
    OTZ: elektron tady zastoupení nemá. Leda udělat nějakej Elektron sraz, to by ale šlo dohnat celkem daleko, tzn. napsat jim o support etc, jsou celkem otevřený tomuhle progresivnímu marketingu. Možná by se něco dalo zkusit a vymyslet.
    OTZ
    OTZ --- ---
    btw, tady v cz Elektrony nikdo neprodava? neni moznost si to nikde zkusit?
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Takhle to funguje normalne. Koupis vic kusu, dostanes slevu. Staci drze napsat do thomanna ; ) znate to, lina huba..
    TMH
    TMH --- ---
    VIRUS31: kdo ti da mnozstevni slevu na elektrony? To me zajima :)))) bude pry az na jare, na NAMM byl pouze nefunkcni prototyp
    QYDO
    QYDO --- ---
    VIRUS31: To nikdo nedá :))
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    A nechcete udelat hromadnej order Digitaktu, kdo teda ma zajem, aby byla lepsi cena?
    QYDO
    QYDO --- ---
    TMH: A bicích masin není nikdy dost
    STARF
    STARF --- ---
    TMH: uvidime no... ja si treba taky myslel, ze nechci Heat a ted jsem to mel tyden doma a nezbyva mi, nez si to koupit taky :/
    TMH
    TMH --- ---
    Jako nejdrive jsem byl zklamanej ale tedka se mi to libi cim dal vic :))) malej dostupnej elektron, navic bici masiny fakt umej....
    BABB
    BABB --- ---
    VIRUS31: hele ja si ho spis necham :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam