• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TMHElektron: Magic Music mashines!
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    DOSTA: no já se tak jednoduše do Prahy nedostanu.( jinak bych byl samozřejmě pro..
    QYDO
    QYDO --- ---
    Co říkáte třeba na elektron sraz v punctum? Mohl bych to zařídit...
    Dost by mě zajímalo jak kdo ty mašiny používá
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    SQARE: no vidis,) ok dik! na mastru mám ten freeze delay, ale na filtr jsem skoro zapomněl,) hodím ho pres nějaký LFO na scénu,)

    ..já používám dost ten comb filtr a LFO (hlavne ty schody a syncle) na tune nebo pitch, různě nastavené s ruznyma base notama na různých scénách pro různé stopy i pro thru na vstupy... Moc se mi to líbí..

    Pak taky při použití slicu, scénu, kde je pro tu kterou stopu nastavený jiný slice a ten crossfader pak přechází přes ty mezi nimi.. a třeba pozpátku nebo jinak laděné..
    SQARE
    SQARE --- ---
    DOSTA: tak co se týče efektíků, tak si ujíždím třeba na filtrování s trigama na master kanálu, kdy můžeš udělat total experimentální like "side chain", či "zkrotíš" agresivní beat do minimalu
    TMH
    TMH --- ---
    tvle škoda že ted, za dva měsíce bych ho bral možná..
    BABB
    BABB --- ---
    :) good luck
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    QYDO: prave jde o to jak, zajimaji me nejake nove featury...
    QYDO
    QYDO --- ---
    DOSTA: treba je, ale scena jsou zaklad, to snad pouziva kazdej
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    Kdo tu pls máte OT a používáte Scény?
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    Jo pro toho co má analog rytm,)
    TMH
    TMH --- ---
    Synthetics | Elektron
    https://www.elektron.se/soundpacks/synthetics/

    ale toto je zajímavé...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    TMH: aha.. Note! Older Apple computers with Xeon or Intel Core 2 Duo processors are not supported. Tak to jsem se svoji naslaplou stanici v prdeli, mam tam 2x quadcore xeon. Asi muzu rovnou na spojeni masin od elektronu do abletonu skrz ni zapomenout :(
    TMH
    TMH --- ---
    VIRUS31: no v základu je potřeba říct, že se jedná o dva různé synthy...

    Virus TI2 je VA, TI znamená total integration... je dodávanej s celkem šikovným VSTi pluginem, kterej umožnuje spravování bank a ovládání parametrů přes ovládací prvky modulu atd., viz: http://www.virus.info/virusti/totalintegration, audio je pak streamováno na kanály DAW softwaru.

    Analog 4 je analogovej synth s digitální pamětí, základem jsou komponenty jako jsou DCO, digitálně řízené analogvé oscilátory, filtry, send levels atd, je možné jej pomocí softwaru Overbridge a USB ovládat, stremovat audio do DAW a nabízí také komplexní možnosti routingu... můžeš poslat audio do DAW a pak zase zpátky do A4 a používat ji jako zvukovou kartu.

    tzn. oba přístroje umí bezvadnou integraci do DAW, ale jedná se v konečném důsledku a zvukově dva různé nástroje, máme oba, každej na něco jiného...
    VIRUS31
    VIRUS31 --- ---
    Kacirskej dotaz.. mel jste nekdo v ruce Elektron A4 a Virus Ti2 a umel byste vypichnout proc A4 a ne virus. Projizdel jsem net fora, neco jsem nasal, ale..

    Muj cil je propojit synth s DAWem, ne uplne live performance.
    TMH
    TMH --- ---
    DOSTA: co je skutečně naprd je nepřítomnost individual outs... to je fakt škoda, stačili by dva stereo páry... a přitom analog keys momentálně na thomannu stojej ještě mín než samotnej modul :D
    CORNIIS
    CORNIIS --- ---
    A já furt sháním MDUWMKII pokud byste náhodou někdo prodávali. :)
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    BABB: tak nějak, jak jsem to tu četl už jsem přemýšlel co bych prodal, ale prdim na to,)
    BABB
    BABB --- ---
    gratulace, na toho si taky brousim zuby, ale asi to tak ještě dlouho zustane :/
    DOSTA
    DOSTA --- ---
    TMH: supr! gratuluju ,)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam