• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SALUSA_SECUNDUSDon't Starve Together a Oxygen Not Included
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: You made my day! :D
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    taky bych chtel zkusit najmout pigs jako mercenaries.. kdyz jim das maso, tak je sance, ze se k tobe prida, bude s tebou chodit a kdyz te napadne monster, zapoji se do boje.. udelat si takovou 5 pig squad uz muze bejt dobra pomoc

    fungujou jenom na maso.. kdyz jim das zeleninu, tak vyrobi jeden bobek, ale kamaradit se s tebou nebude

    allied pigs taky doplnujou sanity

    pokud je pig venku pri uplnku, tak se z nej stane zlej pig (werepig)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ELEMENT_LEAD: ja bych jako prvni vec udelal obhlidku mapy, at vime na cem sme.. vemem zasobu dreva a jidla na 3 dny z proste vyrazime na vandr a obejdeme celou mapu po brehu..
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    HANZILLA: no ty si ale daval takovy rady na hovno, jako "tam nechod". to je pro me malo, ja sem analytik, me nestaci rict ze neco nejde, me musis taky rict proc to nejde.. "nechod tam protoze jsou tam tentacles co te daji na jednu ranu" by byla lepsi rada, ale toho ja bych stejne nedbal, protoze vim, ze se tomu da vyhnout, kdyz je clovek aspon trochu opatrnej.. coz ale ja nejsem, takze pri trose nepozornosti se mi lehce stane, ze dostanu jednu ranu a cus a tak tedy finalni rada zni: "nechod tam, protoze si myslis, ze se tem tentacles vyhnes, ale ty ses debil a nevyhnes a umres tam" ale to zase nemuzes rict takhle naprimo labilnimu cholerikovi, padz by hned vypnul server, takze to puvodni "nechod tam" je docela dobra rada nakonec :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    bojovat je idealni s football helmet + log suit. dohromady to dava 96% damage redukci. + spear jako zbran.

    to uz je solidni vyzbroj a jen tak cloveka do kolen neco nesrazi. vetsina utoku se da umicrovat, ze clovek nedostava damage, ale to nedelam, prijde mi to nefer :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    no ja si porad myslim, ze se muze stat, ze nekdo umre a ze by bylo dobry od zacatku na to myslet a sbirat od zacatku neco co dobre hnije. ten potion na +ztraceny hp neni zas az tak tezky vyrobit. jen zacit nad tim premyslet AZ kdyz uz to potrebujes je docela pozde.
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: No ja spis ocekaval ze zacnes davat na me rady :D to neni zebych poucoval, ale kdzy vim ze je neco nebezpecny, neposlu tam nikoho z vas :D

    ale jinak sem se docela bavil nad tim, jak furt umiras a pak mi te bylo chvilku i lito

    aspon jsi mel krasnou podivanou.
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja se musim nejak odnaucit ty samostatny vyjezdy do nehostinnych krajin.. koukal sem, ze ten tentacle dava 50 damage, coz pri 38 HP nedava moc velkou nadeji na preziti.. a hlavne sem si myslel, ze jim bude v zime zima :)

    pak sem zjistil, ze jim zima neni a svihaj co to da a videl jsem divoky prasata, jak se s nima perou a jeden dokonce zabili.. tak sem jenom sel sesbirat co z nej vypadlo a spoustu monster meat, protoze nejaky ztraty prasata precejenom meli pri tom utoku

    a nakonec me fascinovalo, jak soustava 3 tentacles bicuje to nejvyssi spider hnizdo, nemoh sem se od toho odtrhnout a kdyz sem chtel jako spravna hyena posbirat monster meat, tak se mi to stalo osudnym :)
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jinak Woodie docela dobry, ale bobra sem teda krome zacatku vubec nepouzival.. akorat kdyz se mi sam od sebe premenil a ja to necekal.. jinak to sazeni stromu je super vec na sanity, z nuly na max to chce vysazet 20-30 stromu a je to
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: Cheerleader?!
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    jo, ja se svejma 38 HP budu velet utoku v bobrim prevleku :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD: Zabiram si jeho balls - to bude meatballs panecku! :D
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    SALUSA_SECUNDUS: neboj jeste ho uvidis, pristi zimu totiz budeme lovit my jeho. dokud si nepolozime to jeho stegosauri parozi nad krb, tak nejsme zadni survivori
    SALUSA_SECUNDUS
    SALUSA_SECUNDUS --- ---
    ja sem si vcera sel lehnout, ale este asi dve hodiny se mi to vsecho mihalo pred ocima a nemoh sem zabrat.. :)

    pro me nejvetsi prekvapko Yeti :) prisel sem si jako ve filmu Cloverfield, jenom sem to koutkem oka zahlid a pak uz sme jenom utikali utikali utikali a byly posrany az za usima :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    HANZILLA: nestras furt, to nemuze byt tak maly. jestlis jeste nebyl v africe, taks nic nevidel :)
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    ELEMENT_LEAD: TOP je monster meat a 3 ledy/kastany - meatballs gratis! :D

    jsem na nas pysnej, ani se tolik neumiralo... hromosvody ready, tak ted to jen nepodpalit a hura pokracovat

    jen mam obavu, ze jsme mapu vytezili skoro celou - jak ji mame malou, moc mist kde jsme jeste nebyli tam imho uz neni :(
    HANZILLA
    HANZILLA --- ---
    WINTER SURVIVED!!!!
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    mvp vcerejska byly meatballs. zejmena kralik + 3 kastany a kralik + 3 ledy :)
    ELEMENT_LEAD
    ELEMENT_LEAD --- ---
    WHATEVER: asi jsou zvykli :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam