• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Já si zažil včera že sem potkal skupinku malejch kluků co seděla kus od svýho gymu, uviděli mě a hned: Nepudete nám pomoci s Entaiem? Říkám že mám málo času a omlouvám se. Dojdu k tomu gymu koukám že už tam jsou všici přes nějakou tu hoďku tak ho zbourám rychle. V chvíli když už byl skoro prázdnej kluci očividně mysleli že tam můžou naskákat i když to někdo boří - salva nadávek (který bych já jako velkej dlaždič na veřejnosti nepronášel) na to že jim to háže Error. A ve chvíli kdy jsem si tam nahodil 2,8k Blissey salva nadávek ne mě. Doufám že eště někdy budou chtít ode mne pomoci s gymem.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    EVILMIND: no a neni snad lepsi mit zaklad pro peknyho Gyaradose nez se pokouset chytit Enteie? :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    BTW poucnej pribeh ze sidliste ze vcera, za celej den nikdo nereagoval na zadny Entei raidy, a jsem desne nachcipanej tak jsem jen cekal az spawne neco na gymu co je nejbliz, a pak jsem tam vyrazil presne na start toho kapra. Nakliknu kapra a jdu zase domu, s tim ze nez odtika cas v lobby tak jsem skoro zpatky v posteli - a nez jsem dosel k domu, tak jsme v ty lobby byli na kapra tri, a dalsich 5 jsem potkal jak jdou tim smerem uz kdyz jsme bojovali.
    Tak hlavne ze se nesejdem 4 na Enteie, ze jo... :-))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tohle je docela poucny, Tyranitar ve dvou a kazdej ma jen 3 machampy
    2-player Tyranitar raid boss using 3+3 Machamps
    https://www.youtube.com/watch?v=eKJRtcYpxig&feature=youtu.be
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: asi nikdo nefoti, kdyz musi chytat v ukolu :-) Kazdopadne jak se zda, tak fakt nebyla vetsi sance na shiny, jen proste bylo tolik kapru/pikachu, ze je lidi nachytali diky kvantite.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: z tech 2km prej může bejt šiška a větev, takže to jako plus skoro neberu :) jinak neviděls někde už foto reporty?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: jako, na eventu:
    + vsechno na jednom miste s lure
    + 2kg event vejce s vecma z 10km
    + medaile
    - fronta na zacatku, v Barceloně byla několikahodinová, v Neměcku hodinu - a dokud stojiš frontu, tak vůbec nic nechytáš (bez QR kodu je to v oblasti eventu jen samej pidgey)
    - zadny raidy

    Takze mi prijde, ze pokud si ve meste najdes pekny misto na lurovani, tak to tam bude dost mozna lepsi. Idealni by asi bylo mit i tak registraci, a jen si tam skocit pro tu medaili/vejce, a zase vypadnout... :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: taky záleží na počasí ale tohle je dost mazec
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    TROFOZOIT: 7. října
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    EVILMIND: A kdy že by to mělo být v té Praze, už se to ví?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: dobry, myslim ze kdyz takhle bude vypadat i Praha, tak si jeste budu muset hodne rozmyslet, jestli se vlastne vyplati na event jit (resp. pripadne zustat tam)

    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Safari zone v Paříži, spawny dostupné po celém městě. Prý jsou k chycení i S,F,A,R,I,Z,O,N,E Unowns :)
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    EVILMIND: tak ja ti to povim jo? nechal bych ho zalejvat zahradu :D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: proc? Specialne co bys delal s Blastoise treba? :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    NECROMAN: já bych hlavně chtěl aby ty základní tři boostly :(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    COBRA_: kdyz nas bude vic, tak bych sel, porad mi chybi ve sbirce.
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    WABICEK: dyt je to ctyrka nebo tak neco. To nedam.
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    COBRA_: to das sam
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    nevim, ale sel bych nekdy raidovat nakyho venusaura
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Nevite, je ted nekde v Praze Bulbasaur nest?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ukazka jak to vypada, kdyz mate vic EX passu - v baglu se stackujou, a jsou videt az po rozkliku na jednotliva mista

    https://twitter.com/miyasamatl39/status/908113664409923584
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: no uvidime, jsem si projel location history na google a dal jsem dohromady vsechny raidy tenhle mesic, tak se budu proste snazit to vic tocit, vic pro to udelat nemuzu... Zatim prave tezko tipovat jak moc rare budou Mewtwo raidy, hadam to bude asi to, co nejvic ted testujou, tipnul bych si, ze to nechteji mit uplne common jako jsou legendy ted, ale zase asi nechteji frustrovat vsechny tim, ze to bude nejakej jeden tejdne, kam se 99 procent lidi nedostane.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam