• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: to člověka zrovna nenapadne, když to takto vidí, respekt.
    Mám pocit, že jeden hráč na vozíku byl na Kampě když byl Pogo Fest a cílem bylo nalovit večer co nejvíce Pokemonů, to mohl být on.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    template_id: "ITEM_INCUBATOR_SUPER"
    item_settings {
    item_id: ITEM_INCUBATOR_SUPER
    item_type: ITEM_TYPE_INCUBATOR
    category: ITEM_CATEGORY_INCUBATOR
    drop_trainer_level: 100
    egg_incubator {
    incubator_type: INCUBATOR_DISTANCE
    uses: 3
    distance_multiplier: 0.6666666865348816
    }
    }

    Ted to bude jen o tom, jestli i ta cena, co se objevi az zitra v shopu, bude odpovidat...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak na discordu nekdo vysvetlil, ze on je na voziku a nejak i ochrnutej na ruce, takze ten smich neni moc na miste no - naopak spis respekt, ze si to odhazi sam at to dopadne jak chce, a nenecha si ani Mewtwo od nikoho chytit.
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: 13
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: asi 6. minuta
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: To je jelito :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: jaka asi minuta, mam na hotelu fakt net nanic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen pro ukazku, jak to vypadalo pred pul hodinou na Cernaku na Mewtwo
    klidne preskocte ty kecy a jdete rovnou na chytani, stoji to fakt za to :-))))

    pokemon go mewtwo
    https://www.youtube.com/watch?v=TDc48LR3n8w
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HANZO: Zatim neni ohlaseny kdy registrace bude, pocitam nejdriv pristi tejden. A i dost pochybuju, ze by po tom fiasku neudelali nejaky zmeny...
    HANZO
    HANZO --- ---
    Víte někdo, jak to bude s tou registrací na Safari? Třeba ten link co bude a pak se oživí? Nerad bych to prošvihnul :D
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Ja kdyz dotazil, tak nas na flareona bylo hned po vylihnuti 18 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: ja taky :-) nastesti nekdo priskocil na toho flareona, se mi solo moc nechtelo. Nicmene ani jeden z nich nebyl z tech sponzorovanejch, resp. si nejsem uplne jistej, jestli se to pocita na ty s tim znakem, nebo na vsechny v prostoru obchodaku (smysl by mohlo davat oboji). Uvidime, kazdopadne stejne se snazim kazdej raid delat na jinem gymu, takze to bylo k necemu i kdyby tam uz dalsi EX nebyl.
    UBU
    UBU --- ---
    sem to vzal u prace pres cernak a dva raidy sem tam zkusmo dal, nedalo mi to... tak uvidime :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja taky, celej event - a fakt to nesouvisi, jelikoz je ve ctvrtek statni svatek a v patek dekansky volno, tak jsem vzal dovolenou zbyle tri dny jeste nez byl event ohlasen... bohuzel teda ale musim na par dni odjet mimo mobilni signal, ale i tak vidim hory, HORY dustu :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RIROUCH: tak to bude 1 legendarni pes a mozna Mewtow, masivni exp gain :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: MUHAHAHA to mám zrovna dovolenou
    RIROUCH
    RIROUCH --- ---
    Celebrate the Equinox! - Pokémon GO
    Registering a new Pokémon to your Pokédex during this limited-time celebration will earn you triple the normal XP.

    HAHA, to jsou šašci.
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No snad to není místo toho, nebo tak něco. Poslední dobou jsou nějací plodní, tak se bojím, kdy se to vyčerpá.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: vsak za mesic mas Halloween
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam