• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: mno, nicmene na redditu ctu docela cerstve to co jsem si myslel, coz me jako dost sere, kdyz se mi ted lihne 8 desitek :-(
    I just hatched two 10 km eggs in a row with the minimum possible 3200 stardust (range should be 3200-6400). Apparently 10 km egg stardust was not fixed.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    hele oni zapli zas vic spawnu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: me prislo, ze nas spooferi potrebujou hlavne proto, ze driv to byli nejvyssi levely co meli nejlepsi nasnipovany pokemony, a bylo jich par, ale ted jsou to vesmes uplny debilove co vubec nechapou co delaji, a pokemony maji priserny.

    Premejslim, ze presne na tenhle sponzorovanej gym, co jsi na nem byl, si zajedu dneska taky, i kdyz klic testu je neznamej, tak v US bylo uz nekolik testu na stejnem gymu, a kazdopadne je to unikatni pro me, tak coby...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: jo, bylo to přesně 800, ale už mi za dvojkový chodí víc dust...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    jinak jedu po Praze a těch vylihnutych nebo ještě vajíček Entei jsou mraky
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Tak jsem teď dal Entei sám max ve dvouch (s klukem co stal opodál) ... když budu brát jen lidi co byli fyzicky na místě :-(. Já do toho šel, protože nebudu mít celý den čas a hlavně byl sponzorovaný a ještě jsem na něm nebyl asi poslední měsíc.
    Dnes se mi potvrdilo co jsem si už delší dobu myslel a to že nás spofferi nepotřebují. Právě když jsem byl v centru tak to bylo každou chvili uděláme privat skupinu aby neměli šanci, jak najivni. Jen pro představu bylo nás 14!!! A to už beru jako normální, že v CCM jede více méně non-stop 5 luru. A podle toho taky vypadají gymy.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RESTA: jo uz to ohlasili ze to bylo bugle
    @NianticHelp
    We resolved an issue where not all Stardust rewards were being doubled. Thanks for your patience, Trainers.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: hele dostal jsi presne 800? protoze ja ted dostal za 5km presne 1600 (coz je max bez double), a to ve me vzbudilo desive podezreni...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    A jsou jiné časy spawnů, teď se mi na místě, kdy se objeví až ve 20 minut objevil Pokémon :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    RESTA: tak snad já měl za 1. Kakunu právě jen těch 400
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: no ale když v něm je jinak desítková věc... tak bych čekal desítkový stardust ;-)
    RESTA
    RESTA --- ---
    EVILMIND: myslím ze už je to ok. Za kakunu na first great curveball 600 stardust
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: dvojkovy jsou normalne 400-800, muzes mit jen smulu na minroll
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Moje 1. dvojkové vejce mareep 800 stardust a něco Candy, tolik stardust je na takové vejce normální ne?
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: jo akorát sem s tím jdu... na nic....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: pokud mas neomezenej pocet inkubatoru, tak ano, 2km vejce maji pri double eventu nejlepsi pomer dust/kilometr
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    za chyceni vyssi evolucni faze pokemona neni slibovany double, ale +100
    to je dost chaby teda, to si radsi nejdriv pockam na vylihnuti prvniho vejce, jestli to nekdo neposral i tam :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    Jo balíky jsou celkem k ničemu
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    baliky jsou naprd, 480 za 3 ty lepsi - pokud nechces lure (coz nechci), a ani nesejde na rychlosti (coz pri aktualnim nastaveni hry a duvodech proc se chodi vejce je minimalne diskutabilni), tak je to -30 coinu
    XSI
    XSI --- ---
    Udělejte pls tu matematiku za mě – vyplatí se použít superinkubátory na dvojkový vejce během eventu, ve kterých jsou potenciálně desítkový věci, nebo je ušetřit na opravdický desítky mimo event?
    Na desítkový vejce je to logicky nejlepší na poměr cena/výkon (učetřím víc km), ale zas teoreticky když v tom budou stejný věci jako teď ve dvojkách, tak chci asi protočit co nejvíc dvojek teď?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam