• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: pokud mas neomezenej pocet inkubatoru, tak ano, 2km vejce maji pri double eventu nejlepsi pomer dust/kilometr
    XSI
    XSI --- ---
    Udělejte pls tu matematiku za mě – vyplatí se použít superinkubátory na dvojkový vejce během eventu, ve kterých jsou potenciálně desítkový věci, nebo je ušetřit na opravdický desítky mimo event?
    Na desítkový vejce je to logicky nejlepší na poměr cena/výkon (učetřím víc km), ale zas teoreticky když v tom budou stejný věci jako teď ve dvojkách, tak chci asi protočit co nejvíc dvojek teď?
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Event začal - už je dvojnásobný dust a ve shopu jsou boxy (super incubatory, lure moduly a lucky eggs)
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Jiřák Scytheři.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw vcera byla migrace, coz se ted hodi, protoze pri eventu je treba nekde brouzdat :-) nektery jsou pouzitelny (i kdyz bez eventu uz bych dneska asi nesel cilene na nic)
    Letna - charmander
    Pohorelec - vejce (jsou i v mnohem vetsim nestu na Vidouli)
    Vitkov - pikachu
    Kinskeho - houndoor
    Parukarka - yanma (ta je zajimava protoze ona je k hovnu a nema evoluci, ale bude ji mit v gen4, a treba ja jich chytil za celou dobu jen PET)
    Folimanka - totodile
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: to člověka zrovna nenapadne, když to takto vidí, respekt.
    Mám pocit, že jeden hráč na vozíku byl na Kampě když byl Pogo Fest a cílem bylo nalovit večer co nejvíce Pokemonů, to mohl být on.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    template_id: "ITEM_INCUBATOR_SUPER"
    item_settings {
    item_id: ITEM_INCUBATOR_SUPER
    item_type: ITEM_TYPE_INCUBATOR
    category: ITEM_CATEGORY_INCUBATOR
    drop_trainer_level: 100
    egg_incubator {
    incubator_type: INCUBATOR_DISTANCE
    uses: 3
    distance_multiplier: 0.6666666865348816
    }
    }

    Ted to bude jen o tom, jestli i ta cena, co se objevi az zitra v shopu, bude odpovidat...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Jinak na discordu nekdo vysvetlil, ze on je na voziku a nejak i ochrnutej na ruce, takze ten smich neni moc na miste no - naopak spis respekt, ze si to odhazi sam at to dopadne jak chce, a nenecha si ani Mewtwo od nikoho chytit.
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: 13
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: asi 6. minuta
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: To je jelito :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: jaka asi minuta, mam na hotelu fakt net nanic
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jen pro ukazku, jak to vypadalo pred pul hodinou na Cernaku na Mewtwo
    klidne preskocte ty kecy a jdete rovnou na chytani, stoji to fakt za to :-))))

    pokemon go mewtwo
    https://www.youtube.com/watch?v=TDc48LR3n8w
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HANZO: Zatim neni ohlaseny kdy registrace bude, pocitam nejdriv pristi tejden. A i dost pochybuju, ze by po tom fiasku neudelali nejaky zmeny...
    HANZO
    HANZO --- ---
    Víte někdo, jak to bude s tou registrací na Safari? Třeba ten link co bude a pak se oživí? Nerad bych to prošvihnul :D
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Ja kdyz dotazil, tak nas na flareona bylo hned po vylihnuti 18 :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: ja taky :-) nastesti nekdo priskocil na toho flareona, se mi solo moc nechtelo. Nicmene ani jeden z nich nebyl z tech sponzorovanejch, resp. si nejsem uplne jistej, jestli se to pocita na ty s tim znakem, nebo na vsechny v prostoru obchodaku (smysl by mohlo davat oboji). Uvidime, kazdopadne stejne se snazim kazdej raid delat na jinem gymu, takze to bylo k necemu i kdyby tam uz dalsi EX nebyl.
    UBU
    UBU --- ---
    sem to vzal u prace pres cernak a dva raidy sem tam zkusmo dal, nedalo mi to... tak uvidime :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja taky, celej event - a fakt to nesouvisi, jelikoz je ve ctvrtek statni svatek a v patek dekansky volno, tak jsem vzal dovolenou zbyle tri dny jeste nez byl event ohlasen... bohuzel teda ale musim na par dni odjet mimo mobilni signal, ale i tak vidim hory, HORY dustu :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RIROUCH: tak to bude 1 legendarni pes a mozna Mewtow, masivni exp gain :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam