• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: me prave nejak v kompu nebezi nic :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ten mi samozřejmě běží, ale když chceš vědět všechny gymy v okolí a jejich jména, je gymhuntr lepsi IMHO
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: ja prave myslel ze ti bezi nagas
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Gymhunter mi to ukázal, budu tam až za půl hodiny.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: tobe bezi mapy nebo uz tam ses? Me nejak nebezi..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    prostě to byl ten sponzorovaný z dvojgymu před vchodem, kde bude trojka
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: jinak, jsem si jist ze je to ten jeden ze dvou co se kryjou, jen nevim jaky
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: dlouho nebude, nekdo ho mlátí, ale EX raid nebyl nahodou jak jsou ty dva na sobe, jeden z nich.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: myslíš jak jen gym ted modry
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: na FB v nasem chatu ale uz lidi tvrdi, ze to je fixed, tak uvidime no.

    A za 40 minut spawne trojka na cernaku na tom gymu co byl EX raid, takze jdu zkusit stesti... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No to mě taky teda netěší, dneska jsem zatím dostala jedno pětkový a jedno desítkový vejce, a na pětkový během eventu nehodlám vůbec sahat, takže... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ne, spawny/casy jsou uplne novy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: mno, nicmene na redditu ctu docela cerstve to co jsem si myslel, coz me jako dost sere, kdyz se mi ted lihne 8 desitek :-(
    I just hatched two 10 km eggs in a row with the minimum possible 3200 stardust (range should be 3200-6400). Apparently 10 km egg stardust was not fixed.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    hele oni zapli zas vic spawnu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: me prislo, ze nas spooferi potrebujou hlavne proto, ze driv to byli nejvyssi levely co meli nejlepsi nasnipovany pokemony, a bylo jich par, ale ted jsou to vesmes uplny debilove co vubec nechapou co delaji, a pokemony maji priserny.

    Premejslim, ze presne na tenhle sponzorovanej gym, co jsi na nem byl, si zajedu dneska taky, i kdyz klic testu je neznamej, tak v US bylo uz nekolik testu na stejnem gymu, a kazdopadne je to unikatni pro me, tak coby...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: jo, bylo to přesně 800, ale už mi za dvojkový chodí víc dust...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    jinak jedu po Praze a těch vylihnutych nebo ještě vajíček Entei jsou mraky
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Tak jsem teď dal Entei sám max ve dvouch (s klukem co stal opodál) ... když budu brát jen lidi co byli fyzicky na místě :-(. Já do toho šel, protože nebudu mít celý den čas a hlavně byl sponzorovaný a ještě jsem na něm nebyl asi poslední měsíc.
    Dnes se mi potvrdilo co jsem si už delší dobu myslel a to že nás spofferi nepotřebují. Právě když jsem byl v centru tak to bylo každou chvili uděláme privat skupinu aby neměli šanci, jak najivni. Jen pro představu bylo nás 14!!! A to už beru jako normální, že v CCM jede více méně non-stop 5 luru. A podle toho taky vypadají gymy.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    RESTA: jo uz to ohlasili ze to bylo bugle
    @NianticHelp
    We resolved an issue where not all Stardust rewards were being doubled. Thanks for your patience, Trainers.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: hele dostal jsi presne 800? protoze ja ted dostal za 5km presne 1600 (coz je max bez double), a to ve me vzbudilo desive podezreni...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    A jsou jiné časy spawnů, teď se mi na místě, kdy se objeví až ve 20 minut objevil Pokémon :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam