• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Pěti jsou dle mého víc k vzteku... horší dilema :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    COBRA_: jo asi už přes půl hoďky http://ispokemongodownornot.com/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    spadly servery? appka nejede
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Mám dovolenou zrovna chci vypadnout směr Praha a jen co to zapnu BUM a prdlajz....
    UBU
    UBU --- ---
    Tak z posledních pěti vajec 5 desítkových, kluci v Nianticu očividně chtějí, abych utrácel pikačky za inkubátory...
    SARGO
    SARGO --- ---
    AETHER: Což o to, ale že by něco ubylo - s takovými novinkami nechoď! :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AETHER: tohle probiha prubezne. Ted je to jen vic videt, treba kdyz jezdim trasu do prace furt stejnou tak si vsimnu hned noveho stopu, protoze je tagnutej jako unikatni...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RESTA: Něco podobného bylo u nás na Dědině, a pak přišel někdo z Mysticu (já) kdo to vymlátil a strčil tam Tyrana :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARGO: Nene, zjevne byly nejake zmeny, napr. jsem si vsimla noveho gymu misto pokestopu v Revolucni.
    SARGO
    SARGO --- ---
    AETHER: Taky už se mi stalo, že se prostě nenačetl... kdyby i po restartu, tak je to hodně divný :-))

    QUARATH: Zakládám si na tom, že tam dávám něco netradičního, co se moc v gymu nevídá :-) Takže docela slušně posílené pupitara, dodria, scitora, politoeda... a když chci naznačit, že někde opravdu chci chvíli zůstat, jde tam třítisícová blissey, no. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Já dávám cokoliv co nechci. Ale jen ty slušnější teda, po evolvu. Takže pidgeotty, raticaty, fearowy, xatu, lediany atd. A pak všechny ty hypna, starmie, poliwhirly, azumarilly a cloystery co nemaj dobrý IV a/nebo moveset. A až se to vrátí mrtvý tak do jde rovnou profesorovi.
    QUARATH
    QUARATH --- ---
    Mate neco oblibenyho, co davate do gymu? ..ja davam Lickitungy :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    u nas byl podobnej.. kde byl Vaporeon, Jolteon, Flareon, Espeon a Umbreon..a protoze zlutych bylo jenom pet, cekalo se, ze tam nejakej dalsi chapavej hrac da Eevee..

    No a nekdo druhej den prisel.. a dal gam Gyaradose..
    AETHER
    AETHER --- ---
    Tak Entei 100% - checked:)

    Nicméně dotaz: je možné, že zmizel gym na Nábřeží kpt. Jaroše? Takové to oko? Nebo se mi prostě jen nenačetl?
    RESTA
    RESTA --- ---
    Aj u nás je jeden takýto tématický :) Akurát že moja chuderka blissey je tam už nejako dlho...

    Svojho času boli tu v Bratislave v jednom gyme aj všetky regionálne - pre tých čo ich chceli do pokedexu, ale dlho nevydržal.

    SARGO
    SARGO --- ---
    Vždycky mě potěší, když se spoluhráči ukáží být chápaví a na strukturu gymu - v tomto případě barvy - citliví. :-D

    XSI
    XSI --- ---
    Já ještě žádný dvojková za event nedostala. Zato už druhou desítku, což většinou mívám tak za měsíc.
    RESTA
    RESTA --- ---
    musím sa pochváliť.
    Akcia už pre mňa splnila účel. Konečne 100% larvitar. A z dvojkového vajíčka :P
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    UBU: slo o gym který byl venku před CCM a to jeste ten dál, ne hned u budovy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam