• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    UBU: slo o gym který byl venku před CCM a to jeste ten dál, ne hned u budovy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    super demonstrace toho, co jsem tu pred casem tvrdil, ze s golden berry snadno ubranim gym i proti vice utocnikum - tady se 10 mystic branilo nekolik hodin proti 50-70 ostatnim, na gymu pred EX raidem, 1000 golden berry padlo :-) ten popis taktiky je docela poucnej
    akorat mam pocit, ze u nas to vylosovalo natolik random skupinu, ze se ani nijak zvlast nebojovalo? nebo jsem si aspon nevsimnul...

    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/71yfcz/my_ex_raid_story_how_10_mystics_held_off_a/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    No kazdopadne jsem tam dneska raidnul vsechny sponzorovane gymy, ale dobre na tom bylo videt, jak je to mala sance, at uz je klic jakykoliv - na legendy tam byly vyssi desitky lidi hned pri startu. Kdyz si vezmu, ze to je na kazdem gymu 3x denne raid, a rekneme interval ze ktereho se bere bude minimalne 6 tydnu (dle dat z redditu), tak to dost mozna tech 40-60 lidi pro EX vybira urcite z nekolika set... :-(
    UBU
    UBU --- ---
    ALFACAD: hele a nebylo to tim, ze si byl vevnitr a skupinka byla nahore? Tedy pokud slo o ccm?
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: me prave nejak v kompu nebezi nic :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ten mi samozřejmě běží, ale když chceš vědět všechny gymy v okolí a jejich jména, je gymhuntr lepsi IMHO
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: ja prave myslel ze ti bezi nagas
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Gymhunter mi to ukázal, budu tam až za půl hodiny.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: tobe bezi mapy nebo uz tam ses? Me nejak nebezi..
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    prostě to byl ten sponzorovaný z dvojgymu před vchodem, kde bude trojka
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: jinak, jsem si jist ze je to ten jeden ze dvou co se kryjou, jen nevim jaky
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: dlouho nebude, nekdo ho mlátí, ale EX raid nebyl nahodou jak jsou ty dva na sobe, jeden z nich.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: myslíš jak jen gym ted modry
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    XSI: na FB v nasem chatu ale uz lidi tvrdi, ze to je fixed, tak uvidime no.

    A za 40 minut spawne trojka na cernaku na tom gymu co byl EX raid, takze jdu zkusit stesti... :-)
    XSI
    XSI --- ---
    EVILMIND: No to mě taky teda netěší, dneska jsem zatím dostala jedno pětkový a jedno desítkový vejce, a na pětkový během eventu nehodlám vůbec sahat, takže... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ne, spawny/casy jsou uplne novy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: mno, nicmene na redditu ctu docela cerstve to co jsem si myslel, coz me jako dost sere, kdyz se mi ted lihne 8 desitek :-(
    I just hatched two 10 km eggs in a row with the minimum possible 3200 stardust (range should be 3200-6400). Apparently 10 km egg stardust was not fixed.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    hele oni zapli zas vic spawnu?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: me prislo, ze nas spooferi potrebujou hlavne proto, ze driv to byli nejvyssi levely co meli nejlepsi nasnipovany pokemony, a bylo jich par, ale ted jsou to vesmes uplny debilove co vubec nechapou co delaji, a pokemony maji priserny.

    Premejslim, ze presne na tenhle sponzorovanej gym, co jsi na nem byl, si zajedu dneska taky, i kdyz klic testu je neznamej, tak v US bylo uz nekolik testu na stejnem gymu, a kazdopadne je to unikatni pro me, tak coby...
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: jo, bylo to přesně 800, ale už mi za dvojkový chodí víc dust...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam