• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: Co mu nejde? Nevidi pokemony? U nas v lokalni skupine to ma jeden klucina,kterej hraje stopro legit, srdcar, co teprve minuly tyden chytil Enteie a 2 legendary ptaky nema vubec. Kdyby byl spoofer, tak to vypada jinak... A na iv ma calcy IV. Byl z toho spatnej, ale rano sem ho potkal u gymu a normalne si prihodil do gymu. Na redditu se taky lidi vztekali, ze nic proti ros nedelaji....
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: LOL bych čekal že to budou nějak mazat na FB a ne rovnou na redditu. Jako jsem rád že mám přes gogle acc, ale i tak mě to dneska nasralo, si říkám jak si zachytám při dovče a hovno.... (sem zvědavej zda prodloužej event - i když to dík opici stejně vždy vejvá)

    Jinak začala se ukazovat nějaká nová hláška https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/...2416_n.jpg?oh=72996c56568fa87142335c3e782ffe71&oe=5A49E333 a jeden z Bene kterej dřív spoofoval (ale celkem dávno) ted nemůže skoro nic dělat.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: wtf? Jako kill threadu od moderátorů? To moc nepobiram.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: asi jo, kdyz ten topic uz nekdo nuknul :-( jsem hodil par nadavek i na FB, ale bohuzel v tech tisicich dalsich se to ztrati, tak to neni tak uspokojujici
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: proste kokoti naprosty, uz to je asi 7 hodin a nedokazali to vyresit... hlavne ze PR chrli radostne zpravy o eventu.
    UBU
    UBU --- ---
    To už tu dlouho nebylo, Google jede, PTC jen kouká...
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Adventní kalendář s okýnkama :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novinka: ErrorDex
    UBU
    UBU --- ---
    Tohle mě pobavilo :-)
    Q: What does one Geodude say to the other Geodude?
    A: Let’s rock!
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Pěti jsou dle mého víc k vzteku... horší dilema :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    COBRA_: jo asi už přes půl hoďky http://ispokemongodownornot.com/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    spadly servery? appka nejede
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Mám dovolenou zrovna chci vypadnout směr Praha a jen co to zapnu BUM a prdlajz....
    UBU
    UBU --- ---
    Tak z posledních pěti vajec 5 desítkových, kluci v Nianticu očividně chtějí, abych utrácel pikačky za inkubátory...
    SARGO
    SARGO --- ---
    AETHER: Což o to, ale že by něco ubylo - s takovými novinkami nechoď! :-D
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    AETHER: tohle probiha prubezne. Ted je to jen vic videt, treba kdyz jezdim trasu do prace furt stejnou tak si vsimnu hned noveho stopu, protoze je tagnutej jako unikatni...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    RESTA: Něco podobného bylo u nás na Dědině, a pak přišel někdo z Mysticu (já) kdo to vymlátil a strčil tam Tyrana :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARGO: Nene, zjevne byly nejake zmeny, napr. jsem si vsimla noveho gymu misto pokestopu v Revolucni.
    SARGO
    SARGO --- ---
    AETHER: Taky už se mi stalo, že se prostě nenačetl... kdyby i po restartu, tak je to hodně divný :-))

    QUARATH: Zakládám si na tom, že tam dávám něco netradičního, co se moc v gymu nevídá :-) Takže docela slušně posílené pupitara, dodria, scitora, politoeda... a když chci naznačit, že někde opravdu chci chvíli zůstat, jde tam třítisícová blissey, no. :-D
    XSI
    XSI --- ---
    Já dávám cokoliv co nechci. Ale jen ty slušnější teda, po evolvu. Takže pidgeotty, raticaty, fearowy, xatu, lediany atd. A pak všechny ty hypna, starmie, poliwhirly, azumarilly a cloystery co nemaj dobrý IV a/nebo moveset. A až se to vrátí mrtvý tak do jde rovnou profesorovi.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam