• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: asi bych hodně váhal, zda odjet uprostřed práce na druhý konec Prahy na EX Raid... a pak na místě zjistil, že jsem tam jediný.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: hmm, tak alespoň nemusím už primárně chodit na raidy do CCM, budu si zase pokud možno vybírat gymy stejné barvy jako jsem v týmu a také pokud možno jit cca v 5-7 lidech a ne v 14+ lidech na raid
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    UBU: stejny u me :D
    UBU
    UBU --- ---
    Já hlásim že mě zas nic nepřišlo, jen aby se se mnou nepočítalo :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    jinak to vypada, zatimco minule pozvanky byly vsechny odeslane ve stredu s raidem v patek, ted to je streda s raidem v nedeli
    dost mozna maji i vsechny stejnej cas, co se jen lisi timezonou (na redditu je thread o dvou lidech co dostali pozvanku na stejnej raid na jinej cas, a ukazalo se, ze jeden z nich ma nastavenou jinou timezonu, takze to pozvanka ukazovala dynamicky)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: presne, nejde o me, zvlaste kdyz to vim par dni dopredu tak pohoda, ale ne kazdej to da. Na redditu nekdo nadaval, ze dostal raid na SEST RANO :-), a kazdopadne tam je dost lidi, co chodi treba vsude spolu jako rodina, a dostal to jen jeden z nich. Takze je to cistej random i kdyz vyberou gym, na kterym jsi raidoval... :-(
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: v tom vidim dost velký problem, já jsem v kanceláři tak si to dokážu nějak zařídit, když to nebude často, ale lidi z provozu nebo služeb nemaji šanci
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    a btw uz to nejsou jen vecerni casy, coz muze jako bejt dost velkej problem :-(

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    na FB jsem videl pozvanku z Unicova a Svitav...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    znama dostala pozvanku na ex raid do Mlade Boleslavi..
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Tak pry jsou EX reidy už i na jinych gymech v republice, co je na tom pravdy ale nevim.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Event prodlouzen o den, jako nahrada za ten vypadek. Kazdopadne to neni zadna nahrada, protoze vcera jsem mel volno, kdezto v utery budu naopak v praci do vecera... :-(
    DXTR
    DXTR --- ---
    Gym u nas doma :) ja mam tu fialovou

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    AETHER: drzim palce ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    PAJA07: Kdyz jsem to psala, bylo to pul hodiny. No uvidim:)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    AETHER: parkrat se mi stalo, ze se pikacky objevili az treba za 20min.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Vratili se mi tri pokemoni z gymu a ani pikacka, nejsou zapsani v deniku...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: Dostal spolu ještě s jednim s timhle varováním asi shadowban (viděj jen základní pokemony a nemůžou raidovat-což sem myslel že se shadowbanem je možný) a jelikož jeden z nich je malej klučina kterýmu s hrou pomáhaj rodiče tak to maj určitě za zjišťování IV -na redditu četl jsem že to může být tim že kdysi použivali jinej program kterej šahal přímo na apku a i po smazání zůstali pro to přidělený práva (ale nejsem si tim moc jist)
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: Co mu nejde? Nevidi pokemony? U nas v lokalni skupine to ma jeden klucina,kterej hraje stopro legit, srdcar, co teprve minuly tyden chytil Enteie a 2 legendary ptaky nema vubec. Kdyby byl spoofer, tak to vypada jinak... A na iv ma calcy IV. Byl z toho spatnej, ale rano sem ho potkal u gymu a normalne si prihodil do gymu. Na redditu se taky lidi vztekali, ze nic proti ros nedelaji....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PTC fixed
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam