• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    AETHER: drzim palce ;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    PAJA07: Kdyz jsem to psala, bylo to pul hodiny. No uvidim:)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    AETHER: parkrat se mi stalo, ze se pikacky objevili az treba za 20min.
    AETHER
    AETHER --- ---
    Vratili se mi tri pokemoni z gymu a ani pikacka, nejsou zapsani v deniku...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: Dostal spolu ještě s jednim s timhle varováním asi shadowban (viděj jen základní pokemony a nemůžou raidovat-což sem myslel že se shadowbanem je možný) a jelikož jeden z nich je malej klučina kterýmu s hrou pomáhaj rodiče tak to maj určitě za zjišťování IV -na redditu četl jsem že to může být tim že kdysi použivali jinej program kterej šahal přímo na apku a i po smazání zůstali pro to přidělený práva (ale nejsem si tim moc jist)
    UBU
    UBU --- ---
    MISOHU: Co mu nejde? Nevidi pokemony? U nas v lokalni skupine to ma jeden klucina,kterej hraje stopro legit, srdcar, co teprve minuly tyden chytil Enteie a 2 legendary ptaky nema vubec. Kdyby byl spoofer, tak to vypada jinak... A na iv ma calcy IV. Byl z toho spatnej, ale rano sem ho potkal u gymu a normalne si prihodil do gymu. Na redditu se taky lidi vztekali, ze nic proti ros nedelaji....
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PTC fixed
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    @NianticHelp
    Trainers, we're aware of issues that are still impacting PTC users from being ale to log in. We'll provide an update as we know more.

    to je fajn, po asi 9 hodinach
    a to prej uz behem eventu jednou asi 8 hodin neslo, zrejme v nejakej cas kdyz jsme u nas spali tak jsme si nevsimli
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: LOL bych čekal že to budou nějak mazat na FB a ne rovnou na redditu. Jako jsem rád že mám přes gogle acc, ale i tak mě to dneska nasralo, si říkám jak si zachytám při dovče a hovno.... (sem zvědavej zda prodloužej event - i když to dík opici stejně vždy vejvá)

    Jinak začala se ukazovat nějaká nová hláška https://scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net/...2416_n.jpg?oh=72996c56568fa87142335c3e782ffe71&oe=5A49E333 a jeden z Bene kterej dřív spoofoval (ale celkem dávno) ted nemůže skoro nic dělat.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: wtf? Jako kill threadu od moderátorů? To moc nepobiram.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: asi jo, kdyz ten topic uz nekdo nuknul :-( jsem hodil par nadavek i na FB, ale bohuzel v tech tisicich dalsich se to ztrati, tak to neni tak uspokojujici
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: proste kokoti naprosty, uz to je asi 7 hodin a nedokazali to vyresit... hlavne ze PR chrli radostne zpravy o eventu.
    UBU
    UBU --- ---
    To už tu dlouho nebylo, Google jede, PTC jen kouká...
    LETTRICE
    LETTRICE --- ---
    Adventní kalendář s okýnkama :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Novinka: ErrorDex
    UBU
    UBU --- ---
    Tohle mě pobavilo :-)
    Q: What does one Geodude say to the other Geodude?
    A: Let’s rock!
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Pěti jsou dle mého víc k vzteku... horší dilema :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    COBRA_: jo asi už přes půl hoďky http://ispokemongodownornot.com/
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    spadly servery? appka nejede
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Mám dovolenou zrovna chci vypadnout směr Praha a jen co to zapnu BUM a prdlajz....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam