• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ALFACAD: ja asi pujdu, pustim plusko a budu pomalu obchazet dokola obchody :)
    ono je to tam docela naprd s gps.. takze mozna nakonec skoncim nahore na parkovisti.. snad bude naky rozumny pocasi
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: potvrzuji úplně stejně všichni, zelená obrazovka a stejné CP
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Budete na safari zónu, preferovat pinap berry před míčkama nebo jen míčky?
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jsem jeste dnes nebyl tak nevim ale za cca 2hod muzu rict svoji zkusenost
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw mate tohle taky? dneska se mi to stalo (resp. stalo se nam to vsem na tom raidu)

    Green screen after completing a raid : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/734sz7/green_screen_after_completing_a_raid/
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: youtuberi tam budou, ale jak jsi psal pro nas starsi absolutne bezvýznamné
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja nevim, nekdo tvrdil, ze dokonce zmizi vsechny nesponzorovane stopy, a misto nich jsou jine, ale priznam zrovna tohle jsem v predchozim Safari nesledoval, tak netusim je-li to pravda.

    PAJA07: ta otazka na barvu tymu by tam mela byt proto, ze registrovani dostanou nejakej welcome package, kde budou i jine bezcenne picoviny, nejen papirova cepice! :-) Jinak bych v program moc neveril, CCM samozrejme nema sam na neco takoveho kapacitu, maximalne muzou pozvat nejakeho youtubera jako minule, coz je ovsem v ceskych podminkach priblizne stejne prinosne, jako kdyby na podiu krepcil Babis.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: nepridavali se na event pokestopy navic?
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    :)

    netusite nekdo, jaky tam bude doprovodny program? resp. jestli tam neco vubec bude krome papirovych pikachu cepic? :))
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: tam je blby kino, ze salu neni videt na ten 6-stop, ale jen o kousek :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    losovani o dalsi vstupenky - https://mallevents.cloud/pgoccm1
    250 z prihlasenych bude nahodne vybrano
    jesteze je nenapadlo to takhle delat cely, pri me notoricke smule bych byl predem vyrazen :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja tam pojedu s brachou.. taky se mu povedlo se zaregistrovat a on pak musi vypadnout v poledne.. protoze jdou od 14 do divadla.. tak pojedeme uz nejak brzo.

    A nevim.. vidim to tak, ze si pustim PoGo Plus (resp. Go-tcha :) a spis si tam projdu obchody.. potrebuju koupit naky veci na sebe.. tak to aspon takhle vyuziju :) Nedelam si moc iluze o programu..

    no a pak odpoledne bych docela zase do kina.. Na Blade Runnera 2049 :)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    PAJA07: klidně, já jen mezi 9-12 mám něco jiného tak přijdu později. Ale už jsem četl jinde na fórech ze se chytají přijít na 7.

    Jinak já stejně asi budu nejvíce času na 6 stopu v vzadu CCMka, jen se budu muset přípravit, protože odliv míčku je tam neskutečný. Hold strávím příští pátek v tramvaji :-)))
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    MISOHU: super
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    MISOHU: presne tak..

    hele, tak udelame tam nakej mini nyx sraz, kdyz uz? :)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: na fb jsem zahlídl od toho správce že to nevadí a stačí ho mít sebou připravený až tam pudeš
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    reprezentativni vyber z diskusi na CCM :-)

    Jakub Frančík
    jakym zpusobem? jako jestly se tam nedostanu tak to seru a mazu celou hru.. takovejch prachu co jsem tam nastrkal a ted kvuli zasrany kontrole na roboty jsem to nestihl!! mam nervy!

    Rukario Nakamura
    Přesně tak! Všichni, co se chtěli registrovat v prvních sekundách, se tam nakonec nedostali kvůli nějakému testu, zda-li nejsme roboti! Než jsme ho odklikali, bylo po všem, jelikož lidé na mobilních telefonech tento dotaz neměli!
    Tohle je podle mě na žalobu o zpochybnění právoplatnosti výběru účastníků!

    Julie Polášková
    blbé obrázky fakt... jsem musela klikat na auta, pak cedule, nakonec značky a pak jako smůla, konec registrace.... Jako díky moc

    Jan Johny Přistoupil
    Takovy mensi dotaz. Proc nemaji prednost lidi z CR kdyz je to Safari Zone pro CR.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw kdo se nedostal, zejtra nejaky dodatecny listky asi
    COBRA_
    COBRA_ --- ---
    PAJA07: neuveritelny lamy :-D
    Jinak ja na to nejak uplne zapomnel, pritom sem si to pripominal jeste hodinu predtim, a misto toho uz tu nekolik hodin cumim na serial. No, aspon tam nebudu muset jezdit :-)
    ADDALBERT
    ADDALBERT --- ---
    MISOHU: Delal jsem to taky z mobilu, měl tam captchu a stejne se regnul.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam