• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Ex pozvanky vetsinou rozesilaji ve ctvrtek, tak uvidime zitra.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    EVILMIND: maj to v tabulce na linku?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zadne EX pozvanky, zda se?

    btw po vcerejsich raidech jsem si rikal, ze se budu muset podivat prece jen co se vyplati maxnout, at nehraju s lvl 31 pokemonama, a koukam nekdo na redditu to udelal pres noc za me - Exeggutor nebude nahrazen jinym grass pokemonem minimalne do Gen 7, takze to, na rozdil od mnoha jinych co ted maxujeme, nebude vyhozenej dust... :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ehmm

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GRIFTER: mel by
    UBU
    UBU --- ---
    Btw, jak tu nekdo brecel ze mu nechodí. chansey s dobrym IV, tak by to mohl vypravet mym sesti ovcim co prisli za sebou :-)
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    UBU: Ja mam tech cca 500 kousku pripravenejch na rychlych 6 evolve seanci po 80 kusech hned jak to zacne, pocitam zas nekdy kolem desaty vecer, takze "zabava" do jedny rano, 400 pokemonu mam jakoze na stalo (byt tam by to slo urcite jeste dost protridit, kazdopadne mam trochu problem s mazanim pokemonu nad 90%, legendarek atd., ale min. o stovku to jeste asi stahnout pujde, aniz bych u toho prilis trpel, dost mozna i o vic) no a tech zbyvajicich volnych sto slotu, to jsou ti nebozaci ktere behem dne nachytam a vecer zas smazu, tzv. generatori candy do zasoby
    UBU
    UBU --- ---
    GRIFTER: Já to mažu všechno, nechávám jen candy, u toho běžnýho trashe mam 2K+ candy a když je pak event, tak vše co přijde evolvuju a rovnou zas mažu. Minulý event sem takhle dal tušim 5Mil xp a u některých sem candy ani nedočerpal. Schovávat si i pokeše na evolve mi přijde jako zbytečněj luxus, tolik místa nemam.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    GRIFTER: mam to podobne.. ted setrim na lucky eggs.. a mam asi 750 pokemonu..
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Btw myslim si spravne, ze ten aktualni event konci dnes ve 22:00? Mam spoustu vajec v inkubatorech, byla by skoda to prosvihnout
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    POHODAVOLE: No to mi povidej :) Mam v zasobe pres 500 evoluci, na dalsich cca trista mam v zasobe candy, plan je jasnej - evolvovat evolvovat evolvovat, az nebude co, zaparkovat na zlurovany Kampe, nachytat co se da, a evolvovat evolvovat evolvovat, a v podobnym duchu pokracovat dokud fyzicke ci psychicke sily staci
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    GRIFTER: čtyřicítku nedám asi nikdy, ale čekám už od minulé akce, tak už mi tu dost překáží..
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    POHODAVOLE: Presne tak, v ty se modlim, bez nich tam tu ctyricitku letos uz nenaboucham (ono dost mozna ani s nimi ne, ale alespon bude nejaka sance)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MISOHU: me by stačily dvojité expy :-D
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: mno tak tu bych já při mojí poslední aktivitě dostal v Benešově ve všední dny abych byl v práci ještě víc nakrklej
    XSI
    XSI --- ---
    Mě facinuje, jak jsou fascinované tím plněném pokédexů aniž by nabídli něco, co už dávno nemáme.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: ja bych byl spokojenej s EX pozvankou, ani bych k tomu nemusel dostat klobouk :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    ... ale je to Niantic ...
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    No na netu se hemží už plno nápadů co by to mělo být, já osobně bych krom spooky pikachu klobouků / oblečení trenéra čekal Shuppet a Duskull ve světě, bylo by to tématický a jako minule by začali s novou generácí jen částečně
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Ghostly Goodies in Pokémon GO

    The Halloween season is a special time in Pokémon GO. Plenty of good stuff is coming to the game later this October, and we can't wait to get out and about to see what sort of excitement we can scare up while catching new Pokémon to fill out our Pokédex.

    Stay tuned for more details about Pokémon GO's Halloween event coming soon!
    KOTVUS
    KOTVUS --- ---
    Já mám oblíbenou trasu 17kou: Palackého náměstí - Právnická fakulta. Případně až do Holešovic k Veletržnímu paláci. Jezdí to pořád a občas se povede Dratiny u Karlova mostu nebo Tančícího domu. A člověk je pořád v centru a poblíž všech hlavních dopravních uzlů, takže se dá rychle dostat, kam je pak třeba.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam