• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Milí trenéři, akce Pokémon GO Safari Zone v Centru Černý Most se blíží. Pro váš maximální komfort budou registrace probíhat ve stanu před západním vstupem do Centra (směr od stanice metra Černý Most). Registrace zahájíme už v 8 hodin ráno. Pro registraci si prosím připravte e-mail s QR kódem a libovolný doklad totožnosti s vaším jménem. Hráči, kteří nemají žádný doklad totožnosti, mohou přijít v doprovodu zákonného zástupce. Pozor! Registrace na místě je nezbytná pro zisk kódu do hry.
    Důležité časy:
    8:00 - 12:00 / Registrace
    10:00 - 19:00 / Čas konání akce
    15:00 / Vyhlášení výherců soutěží o ceny Pokémon GO
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Tak registrace je zítra už od 8:00 (do 12:00), na FB je popisek a mapka kde bude stan s registrací
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Uvidim jak to bude vypadat na místě, ale plusko nechám asi jen na pokestopy a chytat budu výběr ručně.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    tip na event pro majitele pluska
    [Android] Improve GoPlus Blutooth responsiveness massively! Guide with pictures! : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...eSilphRoad/comments/6vt55n/android_improve_goplus_blutooth_responsiveness/

    Neni to zase jako takova hitparada, jak tam nekdo jasa, ale zrovna v pripade vyskytu nepretrziteho mnozstvi cilu ta celkova uspora casu muze byt zajimava. Pouzival jsem to sam asi tyden pred mesicem, kdyz to byla novinka, a dneska uz vetsinou jsem linej znova nastavovat, protoze jsem neprisel nikdy na to, jak to automatizovat.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No právě, za normálního provozu... Kdyžtak pudu na střechu a v autě to picnu do nabíječky.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: je pravdepodobny, ze ani nebudes videt jestli mas nohy na zemi, natoz pak hledat nejaky nyxaky :-)

    UBU: dve powerbanky, mozna si nabiju i treti :-) plus si vezmu rychlonabijecku, ty nabijeci mista nabijeji pomalu ale 220V tam byva volne, teda, za normalniho provozu.
    UBU
    UBU --- ---
    Btw, jak budete řešit nabíjení? Mám jen jednu powerbanku, na normální hraní je to v pohodě, ale nejsem si jist, jak vydrží takovej záhul a nabíjecí místa budou asi furt plný...
    UBU
    UBU --- ---
    PAJA07: Jsem pro, otázka v kolik a jak se tam potkáme.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    dobrej seznam, takhle pohromade je to docela desivy (zvlaste kdyz vetsina je tam dlouho)
    ale aspon jsem se dozvedel, co vyvolava nektery crashe, o kterych jsem si nebyl uplne jisty :)

    List of Issues in PokemonGo 0.75.1 - October 2017 : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/...heSilphRoad/comments/74k9p7/list_of_issues_in_pokemongo_0751_october_2017/
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    Ahoj... zkusime tedy nejaky nyx sraz? A pripadne, jak se pozname?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Nagas - Today at 10:23 PM
    Melo by fungovat IV a CP na Larvitara, Pupitara, Tyranitara, Dragonita, Chansey, Blissey. Upravil jsem i hlaseni na Discordu, aby zasilalo IV.
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    ALFACAD: Je fakt, ze kdyz se nad tim clovek zamysli, potencialne 100% IV Chansey, Larvitar a dalsi laskominy vs pul dne stravenyho v preplnenym obchodnim centru, a za to specialni badge a sance na shiny pokemona, zacinam si rikat, jestli bych nemel radeji na sobotu zacit shanet nejakou motorizovanou jednotku :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    uz je forcnuta ta minor verze hry z predevcirem, kde nic nebylo
    divny :)
    HANZO
    HANZO --- ---
    Někdo plusko na prodej?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: jo. QR kod v emailu je locknuty na jmeno, proto musis mit doklad totoznosti, abys dostal u registrace jiny QR kod, ktery uz je anonymni.
    UBU
    UBU --- ---
    Ještě jedna jelito otázka - píšou "Nezapomeňte si přinést vstupenku a doklad totožnosti". Tou vstupenkou je myšlen ten QR kód?
    UBU
    UBU --- ---
    Uff, lucky looser - druhé kolo losovačky se zadařilo :-) Tak uvidíme jestli bude lepší město nebo CČM, už sem ani nedoufal.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: nevím kdy půjdu, ale rozhodně to bude o dost dříve než v těch 10, vrátit domů se můžu vždy
    UBU
    UBU --- ---
    NECROMAN: No, to je pak otázka co je cílem, spousta haraburdí nebo pár 100IV? Pokud poběží mapa a budou slušné spawny po městě, tak se mi to zdá ve městě lépe využitý čas.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    UBU: na Safari Zone nebudeš potřebovat bota, tam stačí sedět na místě a jen chytat, točit stopy a pořád dokola. Skáče to rychleji, než lidé zvládají chytat :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam