• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    plus není to tam napsaný, ale plusko konečně ukazuje gym, co chce točit
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Ty jo, to je zatim nejvetsi pokrok v rychlosti co v meziverzich byl. Fakt dobry.
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Cekas na 96+ s 15 Att? Ja tam mam ted 93 a taky vaham, teda je to larvitar z vejce, byt to Tyran z raidu, tak to do nej nasypu.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: jako prijde mi to fakt mnohem sviznejsi, zatim jsem doma, dojdu zkusit jeste gym/raid, ale treba krmeni na dalku je fakt o parnik jinde, jsme nakrmil blissey deseti malinama snad behem 5s, predtim jsem mel vzdycky lag jak prase mezi kazdou malinou
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: pan nema dobry IV tak setri :) a mam s buddym uz 1700km
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Pan je skrblik :-) To je jakt pekne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: mel jsem asi 400
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: 800? To je slušnej masakr, kolik si dal včera?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    GRIFTER: jo, taky jsem si to rikal ze ty 2 tydny pockam - ale je to rozdil jen cca 50 candy, a jelikoz larvitara mam ted asi 800, tak jsem to smazal vsechno proste, potrebuju vic to misto v baglu, abych nemusel furt cistit... :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: Jako nadával jsem tam včera děsně na to jak ty lidi chodili nebo kam si stoupli, základní věc chodit vpravo a nebo si stoupnout ke stěně ať ostatním nepřekážím spousta lidem prostě nedojde
    SARGO
    SARGO --- ---
    UBU: Trpělivost policejního auta projíždějícího na pěší zóně při čekání na to, až se houfeček hráčů pohne: patrně nekonečná, všichni okolo se už chechtali, zkazili to až náhodní kolemjdoucí, kteří do nich museli fyzicky strčit a to auto půl metru od nich ukázat... :-D
    UBU
    UBU --- ---
    Btw, mam slušně namoženej biceps na levé ruce jak sem jí měl furt zvedlou s telefonem, to by mě ani nenapadlo :-)

    Jo a s těmi nakupujícími - někteří hráči - evidentně z menších měst furt čuměli do mobilu a naráželi do lidí a pak vzniklo pár konfliktních situací, v tomhle jsou pražáci už tak průběžně vyškolený.
    UBU
    UBU --- ---
    Taky sem prošel všechny ty Chancey a Larvitary a nej Chancey 84 IV a jeden Larvitar 93. Takže to půjde vše semlít, pořád se víc vyplatí investovat do Raidovýho s dobrym IV, candy na stromě nerostou :-)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: tak oni je totiž nepotřebujou určitě, všichni ostatní totiž nějakýho larvitara či Tyrana už 95+ IV maj :(
    SARGO
    SARGO --- ---
    Tákže: celí dva pokémoni s IV nad 90. Jeden 91 machop a 100% cubone cestu domů. :-D :-D
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Btw az se budete chystat protridit ty svy desitky Chansey (a cokoliv dalsiho unikatniho) vyplati se asi s mazanim pockat, Halloween event je tu do tri tydnu a dost mozna bude stejne jako loni o double candy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: spooky nic, ale jsou tam pridany formy Deoxyse a Castforma z Gen3. To muze znamenat bud uvolneni casti Gen3 driv (neco jako baby pokemoni z Gen2), a nebo (IMHO) taky jen dusledek toho, ze se Niantic nejak zoufale snazi implementovat je do hry. Protoze Deoxysova forma se puvodne lisi v zavislosti na verzi hry, Castform meni element podle pocasi. Nic z toho ale v PoGo neni.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ja se proste nedockam doby, kdy v raidu nebude legendarniho nic, a vsichni konecne zacnou chodit na tyranitary, ze ne? :-( :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Podle Japoncu bude Ho-Oh v EX raidu v prosinci
    [News] Niantic Support Japan confirms Japanese Mewtwo EX Field test is finished plus Ho-Oh EX Raid : pokemongo
    https://www.reddit.com/r/pokemongo/comments/74uqpc/news_niantic_support_japan_confirms_japanese/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam