• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zajimavejsi mi prijde kazdopadne to, ze Niantic forcnul a zase unforcnul ten posledni update
    to me vubec nenapada ani zadnej teoretickej duvod
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: jo uz jsem to i pocital, ze kdyby bylo leto, tak nejlepsi je jit si sednou k zlatymu gymu s knizkou - bohuzel teda leto uz neni :-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Pravda je to určitě, protože už jsem těch stopů protočil dost od desíti, kdy to začalo. Jako mě to docela štve, protože toho hodně vyházím a pak musím bally farmit, když jich mám minimum, takže mi to zabere o třetinu víc času. To je pak nejlepší mít v okolí zlatý gymy a chodit hlavně jen je...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    je o tom thread na redditu tak to asi bude pravda , priznavam jsem si teda sam nevsimnul, jak tocim vsechno pluskem
    aspon nebudu mit furt plnej bagl no :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: nepadá z gymů víc, teď jsem obcházel svou večerní trasu a padají jako základ také jen dva itemy...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: ale ted me napadá, že když jsem šel dnes do práce tak mi přišlo, že z gymových pokesopů padá itemu více, tak jestli tento krok není podpoření badge
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    ALFACAD: by mě zajímalo co je zase tímto zamýšleno
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak mám info, že prý padají jen dva itemy z pokéstopů
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    To jako teď pokéstopy dávají jako základ jen dva itemy? Nice... :-(
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: to uz je zmeneny davno, ted pada vsechno tou rychlosti 3k+
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    budu si powerupovat nějaké blisseny do gymu, mám je táhnout přes 3000 nebo ne? Kvůli rychlosti pádu CP, i když není tak brutální jak bylo resp. nějak sem to přestal sledovat tak nemám přehled, diky
    UBU
    UBU --- ---
    AETHER: To je ted novinka od 0.77, nejen ze rozpoznava pocasi, ale i to, jestli je nekdo nasranej a to vypada presne takhle :-)
    XSI
    XSI --- ---
    Někdo se tě snaží critical catchnout? :-)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Wtf?

    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: v tom clanku to taky pise, jelikoz to bylo tesne pred desatou (kdy MEL event v cčm začínat) tak tam šlo spousta lidí přesně na start
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: ni ptaka, kteryzto ti v pokedexu chybeti bude
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: vis jak se rika, "neopustíš event ni pro ptáka legendárního"! :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    to nastve :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: me nekdo, kdo tam vyrazil pozdejc, rikal, ze tam byli nejak 40 pred koncem, a uz hodili pass, a najednou ten raid proste zmizel
    UBU
    UBU --- ---
    RIROUCH: kdy ho vypli? Ja tam byl hned na zacatek a dali jsme ji vsichni v pohode.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam