• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: tak ty cesky noviny z toho udelaly nesrozumitelnej blabol, na CNN je to vysvetlene lip, i kdyz jim stejne moc neverim, bo... fake news! :-) Je tam k tomu takova infografika, co vyziva hrace aby chodili na mista, kde doslo k zastreleni cernochu, a do gymu tam davali pokemony pojmenovane po obeti, udelali z toho fotku (to je ta cast co ceskym zpravam unika bo nevi, ze jmeno vidi jen majitel), a tu fotku poslali nekam (dle CNN ruskym agentum), ktery ji pak vyuzijou v kampani proti Hillary, nebo tak neco. A za odmenu muzou neco vyhrat.

    Z toho, ze jsem nikdy zadnou takovou fotku nikde v kampani nevidel, usuzuju, ze to nebyla moc uspesna diverzni akce. Ale kazdopadne je uzitecny poznatek, ze Niantic na to okamzite oficialne reagoval - takze priste bych rozsiril neco, co potrebuje nutne opravu, ze za to muzou taky rusky agenti, zjevne to funguje... :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Já nikdy nepoznám, jestli to někdo myslí vážně, nebo jen trolí, tak blbej nikdo být nemůže, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    timelapse z operace Instinctu, prebarvujicim cely Zahreb (420 gymu, je z toho report na redditu)

    Zapdosovo 2017 gym control with stats
    https://www.youtube.com/watch?v=OvHSYPYchK4
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CNN: Rusko využilo k vměšování do americké politiky i Pokémon Go | ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/...cnn-rusko-vyuzilo-k-vmesovani-do-americke-politiky-i-pokemon-go/1537879
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: aha diky alespon muzu aktualizovat
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: afaik to neni problem aplikace, ale BT - sam nemam problem bo mam android 6, ale android 7 ma udajne nejaky mechanismus pro uspavani neaktivnich BT zarizeni, ktery se defaultne zapina pro vsechno, a to zpusobuje odpojovani pluska. Staci to vypnout.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    Nevíte jestli s nejnovější aktualizaci android a ios je stále nefunkční připojování pluska, teď mi to nabízí aktualizaci tak bych si nerad odřízl plusko.
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: mel do prace vždy vypadly minimalne 3 itemy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Article1: http://archive.businessweekly.com.tw/Article?StrId=65625
    Article2: http://archive.businessweekly.com.tw/Article?StrId=65627

    For those who can't read Traditional Chinese: (I apologize for my bad English.)
    Q1: As everybody knows that Pokemon Go has only archived 10% of what it's going to do, could you leak some future contents?
    John Hanke: Later this year we will have some new features in Asia, and we also focus on building a better social mechanism, especially in reality.
    Q2:So will there be a new social feature?
    John Hanke: We are still working on it.
    Q3: Will we get a new battle system? Such as PVP.
    John Hanke: Yes and we have a plan for it. Let's see how it will be in 2018. (PVP in 2018 hype)
    Q4: What's the next ace in the hole this year?
    John Hanke: Gen 3 coming soooooooooon.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Jako nedokážu si představit situaci v malých městech, v Benešově když chytám a nedostanu se chvíli do Prahy tak jsem okamžitě bez míčů a ted??
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: koukam do journalu za jizdu do prace, a mozna spis 2-4.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: mno, ale jen někdy, vypadá to na 2-3 nastaveno

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: nutne bych potreboval nejdriv, aby nas barak nekdo poradne kvalitne posprejoval, abych to mohl vyfotit a poslat jako ingress portal, a pak doufal ze z nej bude gym :)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak mi padají s pokestopu 3 itemy
    HARALD
    HARALD --- ---
    XSI: 1. Nastěhuješ se do baráku, před kterým stojí gym
    2. Obsazuješ ho tak dlouho, než máš zlatou badge
    3. Lehneš si do postele a točíš.


    XSI
    XSI --- ---
    HARALD: A jak se to dělá, huh?
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Přijde mi výhodnější mít zlatý gym před barákem a točit z postele. Aspoň já jsem to tak udělal. ;-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Asi ženě vyměním telefon, mně to AR nechce fungovat. :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Já to mám doma stejně, ale cestou do práce naberu těch balónů fakt málo a kdybych tam neběhal po pár zlatých gymech, což nejde pořád, protože musím i pracovat, tak mi každý den ubydou a stejně budu muset jezdit farmit, což mě tuze nebaví...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: tak to byl jen pocit, tak pak fakt nevim co bylo zamerem to snizení
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: Padá úplně stejně, co padalo. Dva základ, pak podle badge buď jeden dva nebo tři a ještě bonus za team. Na gymech žádná změna. Vím to, teď jsem to obcházel.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam