• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: mel do prace vždy vypadly minimalne 3 itemy
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Article1: http://archive.businessweekly.com.tw/Article?StrId=65625
    Article2: http://archive.businessweekly.com.tw/Article?StrId=65627

    For those who can't read Traditional Chinese: (I apologize for my bad English.)
    Q1: As everybody knows that Pokemon Go has only archived 10% of what it's going to do, could you leak some future contents?
    John Hanke: Later this year we will have some new features in Asia, and we also focus on building a better social mechanism, especially in reality.
    Q2:So will there be a new social feature?
    John Hanke: We are still working on it.
    Q3: Will we get a new battle system? Such as PVP.
    John Hanke: Yes and we have a plan for it. Let's see how it will be in 2018. (PVP in 2018 hype)
    Q4: What's the next ace in the hole this year?
    John Hanke: Gen 3 coming soooooooooon.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Jako nedokážu si představit situaci v malých městech, v Benešově když chytám a nedostanu se chvíli do Prahy tak jsem okamžitě bez míčů a ted??
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    EVILMIND: koukam do journalu za jizdu do prace, a mozna spis 2-4.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ALFACAD: mno, ale jen někdy, vypadá to na 2-3 nastaveno

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    HARALD: nutne bych potreboval nejdriv, aby nas barak nekdo poradne kvalitne posprejoval, abych to mohl vyfotit a poslat jako ingress portal, a pak doufal ze z nej bude gym :)
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    tak mi padají s pokestopu 3 itemy
    HARALD
    HARALD --- ---
    XSI: 1. Nastěhuješ se do baráku, před kterým stojí gym
    2. Obsazuješ ho tak dlouho, než máš zlatou badge
    3. Lehneš si do postele a točíš.


    XSI
    XSI --- ---
    HARALD: A jak se to dělá, huh?
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Přijde mi výhodnější mít zlatý gym před barákem a točit z postele. Aspoň já jsem to tak udělal. ;-)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Asi ženě vyměním telefon, mně to AR nechce fungovat. :-D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    EVILMIND: Já to mám doma stejně, ale cestou do práce naberu těch balónů fakt málo a kdybych tam neběhal po pár zlatých gymech, což nejde pořád, protože musím i pracovat, tak mi každý den ubydou a stejně budu muset jezdit farmit, což mě tuze nebaví...
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: tak to byl jen pocit, tak pak fakt nevim co bylo zamerem to snizení
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ALFACAD: Padá úplně stejně, co padalo. Dva základ, pak podle badge buď jeden dva nebo tři a ještě bonus za team. Na gymech žádná změna. Vím to, teď jsem to obcházel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ze bych prvne v zivote zapnul AR? :-) akorat teda nemam instagram no

    Trainers,

    Starting today, we’re challenging you to snap epic Pokémon GO AR photos and post them on Instagram using the hashtag #PokemonGOcontest. If your AR photo is selected as one of the top 10 submissions, you’ll win a Pokémon GO Prize Pack containing a Pokémon GO Plus, a poster autographed by the Pokémon GO team, and wireless Bluetooth earbuds. You only have until October 25 to submit your best AR photo, so go on an adventure, take a photo, and share it with us on Instagram!

    Learn more by reading the complete contest rules and eligibility requirements below.

    Good luck!
    Pokémon GO AR Photo Contest Rules - Pokémon GO
    http://pokemongolive.com/en/post/arphotocontest
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    nevim, ja fakt nemam problem mit dost itemu - dochazeji mi pravidelne jen red bally a to jen pokud nejdu 1-2 dny do prace a sedim doma, a to jeste jen proto, ze mam v pokoji tolik spawnu a mam to zaply nonstop, coz zrovna nebude typicka situace pro vetsinu hracu
    takze jako fakt nehrozi, ze bych si nekdy v zivote koupil neco za coiny neco, co pada ze stopu
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    THEMAKARESH: já jsem myslel ty co už mám stříbrné a zlaté
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    A co tím sledují je asi jasný. IMHO chtějí, aby tě to nebavilo zdlouhavě točit na stopech a raději ty věci kupoval za coiny. Ještě by mohli snížit denní odměnu z gymů nebo prodloužit čas než ten plný počet coinů dostaneš a pak budu úplně spokojený. :-/
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zajimavejsi mi prijde kazdopadne to, ze Niantic forcnul a zase unforcnul ten posledni update
    to me vubec nenapada ani zadnej teoretickej duvod
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    THEMAKARESH: jo uz jsem to i pocital, ze kdyby bylo leto, tak nejlepsi je jit si sednou k zlatymu gymu s knizkou - bohuzel teda leto uz neni :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam