• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw novej klient je relativne pouzitelnej uz na chytani, i kdyz tam rozhodne jsou ty graficky efekty navic poznat, nastesti vic az po chyceni ted po patchi
    klasickej Niantic ala Ingress - nez aby hra byla co nejsviznejsi na libovolnem hardware, radsi at se hodne leskne a blisti, sice si toho grafickyho rozdilu po par hodinach nikdo nevsimne, ale zato to pak na pulce telefonu nepobezi, lose/lose kvalita
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    GRIFTER: O těch 2 itemech tu čtu, ale vůbec to neodpovídá mojí zkušenosti, a to si to poslední dny sleduju. Zajímalo by mě, jak to bude.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    udajne fixed ten lag na curveball (jsem btw videl nejaky screeny a nejspis byl zpusobenej tim, ze nove zacal pokeball pri letu jiskrit a ruzne se animovat, aneb hrozne dulezita funkce opet rozbila hru :-) )

    Pokémon GO 0.79.3 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...on-go/pokemon-go-0-79-3-release/pokemon-go-0-79-3-android-apk-download/
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    Jako mám tyhle obavy taky :D

    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: Ale vim si na jednu stranu jak tam rychle došli bally když už pokestopy dávaj tak málo.
    KLERIK
    KLERIK --- ---
    EVILMIND: jsem měl udělat screen za naší safari zóny na městě.. Buďte rádi, že tam něco bylo...
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: Mimikyu cepice! :-)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw, safari zona ve svedskem obchodaku
    taky si pripadate, ze nas jako masivne ojebali? :-(

    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: a jeste to vypada na specialni helloween cepici :)
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    Ty dva itemy ze stopu me zacinaj mirne stvat, zpoplatnenej Nagas taky nepotesi
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    EVILMIND: vidim to podobne.. ale zase, bude lepsi neco, nez nic.. :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: trochu se bojím, že to nepustí všechno, ale zase jen maly kus ala baby pokemoni pri startu Gen2 (coz je fakticky magnet na coiny, protoze musis jen kupovat inkubatory, takze klasicky Niantic move). Na tom obrázku, pokud dobře počítám, jsou hned dve preevoluce (ten velikej Dusclops, a ta lítající caterpie je Shuppet), pak dve evoluce z nich (Duskull je ten co lítá, pod ním Banette s tou noční čepičkou), a jen jeden solo (Sableye úplně napravo), takze bych se vubec nedivil, kdyby hodili proste 3 pokemony do poolu vajec, a poperte se... :-(
    Ale tak zase lepsi nez nic no, ale kazdopadne jestli to tak bude, tak tentokrat projevim pevnou vuli a budu to ignorovat, urcite nebudu chodit 9x inkubator jen pro sanci na useless pokemona, jako jsem to delal driv.

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    ale bacha, lidi hlasej ze to je nehratelny pokud hazite curveball, protoze ball lita uplne jinam nesmyslne, az tak moc ze rollbackujou zpatky
    takze radsi pockam

    Pokémon GO 0.79.2 APK Download by Niantic, Inc. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...on-go/pokemon-go-0-79-2-release/pokemon-go-0-79-2-android-apk-download/
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    MISOHU: Teď jsem to sem chtěl dát - nový update 0.79 obsahuje vše potřebné pro Gen3 a i nový splashscreen s Gen3:
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: tak ty cesky noviny z toho udelaly nesrozumitelnej blabol, na CNN je to vysvetlene lip, i kdyz jim stejne moc neverim, bo... fake news! :-) Je tam k tomu takova infografika, co vyziva hrace aby chodili na mista, kde doslo k zastreleni cernochu, a do gymu tam davali pokemony pojmenovane po obeti, udelali z toho fotku (to je ta cast co ceskym zpravam unika bo nevi, ze jmeno vidi jen majitel), a tu fotku poslali nekam (dle CNN ruskym agentum), ktery ji pak vyuzijou v kampani proti Hillary, nebo tak neco. A za odmenu muzou neco vyhrat.

    Z toho, ze jsem nikdy zadnou takovou fotku nikde v kampani nevidel, usuzuju, ze to nebyla moc uspesna diverzni akce. Ale kazdopadne je uzitecny poznatek, ze Niantic na to okamzite oficialne reagoval - takze priste bych rozsiril neco, co potrebuje nutne opravu, ze za to muzou taky rusky agenti, zjevne to funguje... :-)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Já nikdy nepoznám, jestli to někdo myslí vážně, nebo jen trolí, tak blbej nikdo být nemůže, ne?
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    timelapse z operace Instinctu, prebarvujicim cely Zahreb (420 gymu, je z toho report na redditu)

    Zapdosovo 2017 gym control with stats
    https://www.youtube.com/watch?v=OvHSYPYchK4
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    CNN: Rusko využilo k vměšování do americké politiky i Pokémon Go | ČeskéNoviny.cz
    http://www.ceskenoviny.cz/...cnn-rusko-vyuzilo-k-vmesovani-do-americke-politiky-i-pokemon-go/1537879
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: aha diky alespon muzu aktualizovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam