• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    je porad bezpecne pouzivat calcy iv? respektive nasel jste nekdo jakym zpusobem to hleda jine nainstalovane aplikace? jestli podle package name nebo permissions?
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    ja prave pouzivam tohle.. a ten autocatch je super.
    Go-tcha Wristband for Pokemon Go - Codejunkies
    https://www.codejunkies.com/Products/Go-tcha-Wristband__EF001250V.aspx
    RIROUCH
    RIROUCH --- ---
    ... v praci se na mě kolegové dívali dost divně co mi to pořád drnčí na stole a žena zase nesnášela že v autě pořád mačkám plusko :)

    Takže ustřižení vibračního motorku byl pro mne krok 1 :)
    RIROUCH
    RIROUCH --- ---
    Auto Catch Mod For Pokemon Go Plus With Just Tape!!!
    https://www.youtube.com/watch?v=S1vM-SUegzM


    nebo nenosit snurky ani neresit opasek :)
    WABICEK
    WABICEK --- ---
    jj, plusko v dlani taky nosim nejcasteji. hledal jsem nejaky jiny pasek, ktery by takhle drzel lip a zatim jsem nenasel.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: presne jako ja, ale nastesti se uz blizi zima, kde ho mam permanente v rukavici, takze se neztrati! :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    MISOHU: Já ho právě držím šňůrou kolem dlaně - buď pluskem dovnitř, nebo když řídím tak ven. Ale překáží mi tam ty přezky, když ho mám na hřbetu ruky, je toho v dlani moc :-D Tu šňůru si na něm nech, spíš se pak neztratí, vůbec neklouže a líp se hledá :-))
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    SARGO: já šnůru nepoužívám, když chytám tak ho mám celou dobu v ruce a když přestanu tak ho dám do kapsy, báglu.. nechci aby se mi něco houpalo kolem zápěstí či krku. Potřeboval bych spíš nějakej navigátor na místo kam to odložim. A kolikrát se biojim že mi z kapsy mikiny třeba ve vlaku vypadne, ale zatim jsem měl štěstí a tu mrchu jsem vždy (i když někdy až po pár dnech) našel.
    SARGO
    SARGO --- ---
    Neřešil jste někdo jinou šňůru na plusko? Potřebovala bych něco... no něco šikovnějšího :-D
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    EVILMIND: jednou se dočkáme, doufám ale, že brzo už zase nemám misto v bagku kvůli rare cande
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    z vejce vylezl larvitar s cp 517 :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: Pry znova v Lounech, nevite nekdo, na jakem gymu to tam bylo? Jezdim tam obcas na vikendy, tak bych si to rad pojistil :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novy kolo EX raid pozvanek
    ja tradicne hovno :-(
    HARALD
    HARALD --- ---
    EVILMIND: Chodím teď s účtem mladšího syna (lvl 27) a padá mi mnohem víc věcí, hlavně ballů, než když chodím se svým (lvl 37).
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    odpoved na ticket ze ze stopu se furt sypou 2 itemy (a zjevne ne vsem)

    Hello Trainer,
    Thanks for contacting us.
    At times you may notice changes to existing features as well as the addition of new features. Please note that the items received at PokéStops may vary.
    We appreciate you taking the time to share your feedback. We'll be sure to pass it along to the team.
    Best Regards, Dorian Niantic Support

    to jsme se toho dozvedeli :-(
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    btw dneska mi facebook nabidnul vzpominku z roku 2014, tuhle fotku jsem marne hledal pred Safari eventem, aby tady bylo videt jak ma vypadat spravne vybaveni na akci! tak aspon zpetne :)

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    novy logo hry v appstore, je tam videt pikachu s novou capkou

    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: byto by to hlavne bizarni, protoze spooferi vedi IV predem, proto tam spoofli pro ten cil, takze by to zasahlo hlavne ostatni hrace
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: No jo, ale excel neni primárně na zjišťování IV v pogo, Calcy ano a pokud budou sledovat nainstalované aplikace, tak to prostě problém být může. Ale jo, je to málo pravděpodobné když neřeší ani ty spoofery.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam