• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    Augmented reality hra od Niantecu pro Android/iOS - oficiální web s odkazy na googleplay/appstore.

    oficiální PoGo novinky oficiální Niantic support

    TRAINER ID hráčů z Nyxu jsou na nástěnce (každý se může přidat sám)

    Užitečné informace
    reddit TheSilphRoad | reddit Pokemon Go

    Mapy
    SilphRoad Atlas - mapa hnizd

    420Crew23Woldis - 0910 9519 2501
    rozbalit záhlaví
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: diky :) ja jsem na tyhle prepocty tupej :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PAJA07: to bude typicky zas od 19 hodin večer, nebo tak nějak.
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    October 20 at 12:00 P.M. - to je v kolik a kdy naseho casu? :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Halloween treats coming to Pokémon GO! - Pokémon GO
    http://pokemongolive.com/en/post/halloween2017
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    ALFACAD: Zatim ne, na Nagasovy jsem si eště nezaplatil účet, pokehuntr je trochu naprd a na sliphroad asi bez map taky moc lidí už nepíše, ale měnilo se to dneska tak to tam třeba ještě někdo doplní
    ALFACAD
    ALFACAD --- ---
    candy jsou dobry kdyz je nejake slusne hnízdo, víte o nejakem po dnesni zmene?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    takže double candy potvrzeny, a půjde nakoupit specialní balíky se super incaubatory a hlavně raid passy
    MEMNON666
    MEMNON666 --- ---
    UBU: to pri healovani dela i pri revive a to uz X verzi za sebou, to neni novinka :D
    UBU
    UBU --- ---
    PAJA07: Cely telefon ne, ale s novou verzí app se mi to pravidelně kousne při healování a musim aplikaci natvrdo ukončit. Jo a ještě mi občas app sama spadne...
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    stava se vam, ze vam hra uplne zatuhne telefon.. a pomuze az restart?
    mam telefon Xiaomi Redmi 3S, 2GB/16GB.. tak si rikam, jestli to neni tou malou pameti..
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TROFOZOIT: pokud vim tak sance je 5%, ze pri kazdem krmeni neco vypadne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Ho-oh nerfnutej
    from base_stamina: 212, base_attack: 263, base_defense: 301
    to base_stamina: 193, base_attack: 239, base_defense: 274

    coz je dobre, aspon jestli fakt bude jako legendarni raid v prosinci, jak se obcas predpoklada, aspon vidim, ze neni duvod se moc ve snehu snazit :-) kazdopadne pokud s tim neni spojenej jeste nejakej dalsi rebalance, tak to vubec nechapu, Ho-oh uz tak stal za hovno s tim movesetem co mu pridelili
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    cepice bude :)
    UBU
    UBU --- ---
    EVILMIND: Mam ted 5K, ale ja to ted dost flakam, zapnu to jen cestou do prace a z prace. Proste vsechny berry co mam tak vykrmim, jediny co pouziju je normal malina na psa kdyz za moc nestoji a nechce se mi hazet zlata. Vse ostatni vykrmim, vetsinou na dalku.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: kolik mas nakrmeno? ja mam pres 8000 berries na medaili, a vsechno jsou to jen tyrani/blissey/apod. S aktualnim stavem gymu se da spotrebovat vsechno co vytocis, aniz by to nejak realne healovalo ty pokemony... :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: tak doufejme nastane konecne doba, kdy zadny legendary raidy nebudou (krome EX)
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    tak novy medaile, ale radsi bych mel medaily jen na vsechny raidy nez rozdeleno norm/legendary takhle to nikdy neudelam
    UBU
    UBU --- ---
    XSI: Me to pada, ale nejsou to zadny kvanta. V gymech krmim jen Tyrany a Blissey, jedno jestli moje nebo cizi a obcas se holt podari. Ale ocividne to tak moc lidi nedelaji, kdyz vidim kolik co ma nakrmeno, zajimalo by me co s tim o ovocem delaji.
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    TROFOZOIT: Mozna zalezi jakym stylem se krmi, kdyz tam nahazu vsech tech deset kousku, ruzne to prostridam, tj. banan, malina, ananas, obcas candy dostanu
    TROFOZOIT
    TROFOZOIT --- ---
    Já pořád nezaznamenala, že by mi vypadla nějaký candy z krmení. Nikdy...
    XSI
    XSI --- ---
    Taky už na raidy nechodím. Byla jsem dvakrát nebo třikrát na Suicune (ani nevím), a jsem ochotná jít max. na Tyrana, mám jen jednoho, ale dlouho jsem ho v okolí nezaznamenala. Blissey candy chci asi spíš tak nějak z principu, že je to vzácný, no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam