• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    EVILMINDPokémon GO
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: zase jako, i predtim jsem potkaval lidi, co nemeli na heal, jednou jsem videl i cloveka, co mel asi 500 mrtvejch pokemonu, a nemel s cim bojovat uz. To jsem vubec nechapal fakt.
    Jinak v tramvaji uz to moc nesype, asi nejlepsi by ted bylo obrazet nejaky kolecko po gymech, co mas zlaty, tam to pada super. Bohuzel teda ty u nas nejsou moc blizko u sebe, zadnej takovej harvest jako je treba na Orionce blizko nemam... :-(
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: protože trávíš spostu času v tramvaji aprotočíš celkově hodně pokestopů, já ten úbytek potionu vidim markantně a lidi v Bene třeba kolikrát nechtěj vyskočit z raidu když někdo přijde pozdě protože nemaj na heal
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    UBU: to je urcite bug, jsou nesmyslne veliky
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    zajimavy - stejne teda palim furt tunu healu/revivu

    [Research] Pokestop drop rates have changed (significantly!) : TheSilphRoad
    https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/77iqdv/research_pokestop_drop_rates_have_changed/
    UBU
    UBU --- ---
    Jak zvetsili 3D modely pokemonu, tak má Calcy u některých problém i kdž ho správně natočíte a kliknete na něj aby se hnul.
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    EVILMIND: ja uz jiny candy nepotrebuju tak mi to neva
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    MISOHU: chodit legendu se nevyplati, ne?
    MISOHU
    MISOHU --- ---
    UBU: nemelo by, se to vztahuje na hatch, catch , transfer a pak na buddyho v kterym ja uz chodim lugii
    UBU
    UBU --- ---
    Neví někdo jestli double candy bude platit i pro rare candy?
    SARGO
    SARGO --- ---
    ALFACAD: Trasa Lužiny - Hůrka: spousta Hondourů. Mám je ráda, mám radost :-D
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    EVILMIND: Ja sem za double candy nahodou rad, nasyslim do zasoby a pak, pokud bude na konci listopadu opet double xp, pri trose stesti ten lvl 40 dam, ale chapu ze clovek co uz tu ctyricitku davno dal to vnima samozrejme jinak
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    EVILMIND: stejne to uz moc nehraji, takze kdyz tak jen nachytam 5 novych monu, Pikachu s Wizard cepici a jdu domu :)
    Take bych mohl konecne dokoncit Pikachu a Ghost gold badge, chybi mi jich asi jeste 80 Pikachu + 80 Ghost typu, kterych ted snad bude hodne.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    PAJA07: je dost pravdepodobny, ze s full gen3 by ho mohli rozsirit, na to asi budu setrit coiny ted...
    GRIFTER
    GRIFTER --- ---
    PAJA07: Loni po Halloween eventu (taktez s double candy) nasledoval Thanksgiving event, s double xp a double strardustem, tak snad se zadari i letos, taky na double xp cekam jak na smilovani, cca 500 evoluci pripravenejch + candy na dalsich petset, naposled sem nejak hromadne evolvoval pri poslednim double xp, coz bylo nekdy v dubnu :)
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    Event jako nevim, jestli to bude jen tech 5 pokemonu (a nebudou z vajec), tak asi po 1 dni nebude co delat. Double candy nepotrebuju k nicemu, urcite nebudu platit za inkubatory abych lihnul 5km vejce s hoppipama, takze akorat chytit 2 pikachu a je po eventu... :-( Meli to pustit cely proste, tenhle teasing fungoval mozna v dobe pred rokem, kdy byla lidem kazda candy dobra, a ne kdyz mame za sebou x eventu a kazdej ma plnej bagl duhovejch candy.
    EVILMIND
    EVILMIND --- ---
    NECROMAN: jsem psal rano, a krome tehle teorie jsem videl, ze lidi jeste veri, ze by mohl nahradit Mewtwo v EX raidech. Skoro bych jim to pral aby to tak bylo... :-)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    aha... tak ted jsem zjistil, ze nejde mit na pokemoni vetsi batoh nez 1tis. Sakra :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    RESTA: diky moc, schovam si to :)
    PAJA07
    PAJA07 --- ---
    NECROMAN: kdo vi :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam